Odbiór techniczny mieszkania i domu Gdańsk opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Poznań, Wodzisław Śląski, Toruń Bydgoskie Skarpa, Jelenia Góra, Łódź Górny, Legionowo, Płock, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Piekary Śląskie, Kielce Karczówka, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Gdańsku.

Odbiór mieszkania Gdańsk opinie

Nasza marka FACHOWY INŻYNIER jest bardzo doceniania przez klientów. Dobra jakość usług przekłada się na dobre komentarze. Przykładowo możemy przytoczyć słowa Pani Magdy: ,,Odbiór mieszkania przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie szczegóły zostały dokładnie sprawdzone. To duże ułatwienie, polecam;)”. Poza wsparciem przy wyszukiwaniu usterek nasi inżynierowie starają się też służyć dodatkowymi radami, wspomina o tym Pan Damian: ,,Pani Inżynier była przed czasem, w trakcie odbioru pomierzyła wszystkie parametry, zaznaczyła wszystkie nieprawidłowości których dokonał wykonawca. Służyła radą pod względem materiałów i technologii do wykończenia mieszkania”  

Odbiór mieszkania Gdańsk kogo polecacie

Na drodze poszukiwań fachowca do odbioru mieszkania w Gdańsku można trafić na wiele firm. Warto zatem je zweryfikować poprzez przejrzenie informacji w internecie. Należy zajrzeć na fora internetowe, poczytać rekomendacje i opinie. Nasza marka FACHOWY INŻYNIER może się pochwalić nienaganną oceną i zaufaniem wśród klientów z całej Polski. Tu na potwierdzenie zacytujemy Panią Natalię: ,,Zdecydowanie polecam, Pani Inżynier, która została mi przydzielona, była bardzo profesjonalna, wszystko obejrzała bardzo dokładnie i szczegółowo, bardzo pomocna i sympatyczna:)

Odbiór mieszkania Gdańsk rzeczoznawca i inspektor

Jeśli potrzebujesz zarezerwować termin u naszego fachowca w Gdańsku, to możesz do nas zadzwonić pod numer 795 465 912, napisać e-mail na kontakt@fachowyinzynier.pl, lub uzupełnić formularz na stronie internetowej. Nasz doświadczony inżynier sprawdzi kwestie usterek i wypełnienia zapisów umowy, zwłaszcza standardu wykończenia. Ponadto oceni również zgodność lokalu z obowiązującymi przepisami budowlanymi, które zawarte są w Polskich Normach. Co więcej, specjalista odnotuje wszelkie nieprawidłowości i wady w protokół odbioru, co pomoże w egzekucji ich naprawy. W ten sposób zadbasz o swój interes i ochronisz przed przyszłymi kłopotami. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Gdańsk opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 7 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.