Odbiory mieszkań Szczecin, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Szczecinie

Działamy w całej Polsce m.in. w: Gdańsk, Rumia, Katowice (cennik), Gdańsk Przymorze, Warszawa Włochy, Starachowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków Podgórze, Katowice Piotrowice, Białystok, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W artykule przybliżamy kwestie związane z odbiorami mieszkań na terenie Szczecina. 

Szczecin – odbiór mieszkania z Fachowym Inżynierem

Bardzo często przeciętny inwestor nie ma pojęcia, na czym polega odbiór mieszkania. Nie jest to nic nadzwyczajnego, tym bardziej, że etap budowy tak naprawdę go omija i nie wie, na co zwracać uwagę, sprawdzając stan deweloperski. Firma Fachowy Inżynier powstała po to, by zająć się pomocą w trakcie odbioru mieszkań. Oferujemy nasze usługi szczególnie osobom zajętym, które oczekują, że mieszkanie zostanie oddane bez usterek, a także każdemu, kto nie wie, na co zwrócić uwagę, by prawidłowo dokonać odbioru. Działamy na terenie całej Polski, także w Szczecinie, gdzie rynek deweloperski nieustannie się rozwija.

Szczecin – odbiory mieszkań z profesjonalistą

Inżynier, który pracuje dla naszej firmy jest odpowiednio przeszkolony, ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę. To pozwala na odnalezienie wad, które mogą być ukryte. Nasz przedstawiciel, po umówieniu terminu, przyjeżdża do Szczecina już przygotowany merytorycznie, ponieważ bardzo ważne jest to, by mógł sprawdzić wszystko, do czego deweloper zobowiązał się w umowie przedwstępnej. Efektem pracy inżyniera jest raport, który dostaje klient, a także świadomość, że doświadczona osoba sprawdziła stan pracy ekipy budowlanej, która zrealizowała inwestycję w Szczecinie. Wszystkie ewentualne wady i usterki zostaną uwzględnione w protokole odbioru, dzięki czemu deweloper będzie musiał się do nich odnieść i prawdopodobnie naprawić je na własny koszt.

Jak umówić usługę odbioru z Fachowym Inżynierem w Szczecinie?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania deweloperskiego w Szczecinie i zastanawiasz się jak wykonać odbiór mieszkania, bo nie masz o tym pojęcia – zapraszamy do kontaktu. Można to zrobić na kilka sposobów. Nasz numer telefonu znajdziesz u góry strony. Można dzwonić od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do wysłania emaila na adres: kontakt@fachowyinzynier.pl. Można też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: fachowyinzynier.pl.  Po ustaleniu terminu możesz być spokojny, bo nasz inżynier dołoży wszelkich starań, by wykonać odbiór mieszkania skrupulatnie, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale.

Sprawdź także ceny odbiorów w Szczecinie oraz opinie o nas.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Szczecin - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 379 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Szczecinie. Pomagamy klientom ze Szczecina także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Szczecinie.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Szczecinie weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Szczecinie sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Szczecinie jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Decyzja o skorzystaniu z usług fachowyinzynier.pl przy odbiorze mieszkania w Szczecinie okazała się być kluczowa. Zauważyli rzeczy, które kompletnie przegapiłbym sam.”

Roman Starkowski

„Współpraca z fachowyinzynier.pl w Szczecinie to czysta przyjemność. Szybkość działania i dokładność w każdym szczególe to ich znaki rozpoznawcze. Wiem co piszę, bo skorzystałam z ich usług już kilkukrotnie.”

Daria Kiszewska

„Fachowyinzynier.pl to gwarancja, że twoja nieruchomość w Szczecinie jest w dobrych rękach. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu robią wrażenie. Doceniam też punktualność. Polecam usługę odbioru mieszkania deweloperskiego.”

Anna Maniewicz

„Wybór fachowyinzynier.pl do nadzoru nad moją inwestycją pod Szczecinem był najlepszym z możliwych. Ich wiedza techniczna i doświadczenie są bezcenne.”

Piotr Santorowski

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Szczecinie.