Odbiory mieszkań - Gdynia

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Gdyni

Działamy w całej Polsce m.in. w: Kraków Czyżyny, Białystok Wygoda, Wałbrzych, Łódź, Rzeszów Nowe Miasto, Toruń Chełmińskie, Słupsk, Racibórz, Warszawa Targówek, Piekary Śląskie, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Artykuł ten poświęcony jest  tematyce odbiorów mieszkań w Gdyni.

Gdynia – odbiór mieszkania

Wydawać mogłoby się, że zlecając budowę mieszkania deweloperowi nie musimy interesować się stroną formalną. Liczymy na to, że stan deweloperski to coś, co po prostu otrzymujemy od dewelopera. To nie do końca prawda. Jako osoba inwestująca, mamy obowiązek ocenić pracę, jaka została włożona w budowę naszego mieszkania. Naszym zadaniem jest sprawdzenie jakości stanu wykończeń mieszkania i tego, czy zostało w nim zrobione wszystko zgodnie z tym, co założono w umowie przedwstępnej. Niewiele osób potrafi fachowo sprawdzić jakość wykończenia mieszkania. Warto zatrudnić kogoś, kto się na tym zna i wie w jaki sposób można zrealizować to zadanie. Właśnie takim osobom przyda się pomoc firmy Fachowy Inżynier, która również na terenie Gdyni pomaga odebrać mieszkania deweloperskie.

Na czym polega praca Fachowego Inżyniera?

Jesteśmy firmą, która działa w oparciu o podstawowe wytyczne dotyczące prawa budowlanego. Sprawdzamy odchyłki, mierzymy metraż, a także sprawdzamy, czy instalacja została poprowadzona zgodnie z projektem. Sprawdzamy szczelność drzwi i okiem i ich poprawny montaż. Chcemy nasze doświadczenie wykorzystać na rzecz inwestora, który nie potrafi sprawdzić jakości i poprawności wykończeń. Działamy na terenie całej Polski, także w Gdyni zdarzają nam się odbiory mieszkań.

Odbiory mieszkań ze specjalistą w Gdyni

Kontaktując się z nami możesz zamówić odbiór mieszkania w Gdyni. Nasz nr telefonu: 792015639 lub email: fachowyinzynier@gmail.com. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. Po dostarczeniu niezbędnych dla nas dokumentów i ich analizie, umawiamy się na termin przyjazdu na miejsce odbioru. Odbiór jaki dokonuje w Gdyni nasz specjalista jest przedstawiony klientowi w postaci raportu. Pracownik Fachowego Inżyniera pomaga także sporządzić protokół odbioru, który jest podstawą do tego, by deweloper naprawił ewentualne wady i usterki na swój koszt. Jesteśmy firmą, która pragnie dawać poczucie bezpieczeństwa inwestorom. Budujemy wsparcie i merytoryczną pomoc, co w branży odbiorów deweloperskich jest niezwykle ważne.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Gdynia - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 138 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Gdyni. Pomagamy klientom z Gdyni także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Gdyni.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Gdyni weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Gdyni sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Gdyni jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Gdyni.