Odbiory mieszkań Rzeszów, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Rzeszowie

Działamy w całej Polsce m.in. w: Gorzów Wielkopolski Zawarcie, Olsztyn Jaroty, Rzeszów Nowe Miasto, Lublin Kalinowszczyzna, Bydgoszcz Nowy Fordon, Kraków, Biała Podlaska, Gorzów Wielkopolski, Kraków Podgórze Duchackie, Szczecin, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Niniejszy artykuł poświęcony jest tematyce odbiorów mieszkań w Rzeszowie.

Rzeszów – praca Fachowego Inżyniera

Fachowy Inżynier to firma, której celem jest pomoc mieszkańcom Rzeszowa. Rynek deweloperski, który prężnie się rozwija, coraz częściej realizuje zamówienia w sposób nieprofesjonalny. Ekipy budowlane, spiesząc się z wydaniem mieszkań, wykonują swoją pracę szybko i często niechlujnie. Deweloper nie może pozwolić na przestoje, chce szybko zakończyć inwestycję i nie zawsze jest w stanie sprawdzić stan wykończenia poszczególnych mieszkań. To w gestii inwestora leży skontrolowanie tego, co zostało zrobione. Dlatego istnieje odbiór mieszkań, który daje możliwość skonfrontowania stanu faktycznego ze stanem z umowy deweloperskiej. Nasza firma pomaga każdemu, kto chce rzetelnie wykonać odbiór, sprawdzając pracę, jaka została włożona w stan deweloperski mieszkania.

Odbiór mieszkania Rzeszów z profesjonalistą

Praca, jaką wykonuje nasz inżynier, polega na odbiorze mieszkania. Za pomocą sprzętu mierzy on odchyłki, sprawdza metraż, poprawność montażu instalacji, jakość wykończeń i elementów, które znajdują się w mieszkaniu. Wszystkie spostrzeżenia dokumentuje, tłumaczy, a wady pomaga wpisać w protokół odbioru. To nieoceniona pomoc, ponieważ nie każdy inwestor ma wiedzę z branży budowlanej. W Rzeszowie działamy po wcześniejszym umówieniu odbioru z naszymi pracownikami. Umawiamy terminy w dogodnych dla naszych klientów dniach i godzinach. Jesteśmy dyspozycyjni, dostosowujemy się do oczekiwań, jakie mają wobec nasz nasi zleceniodawcy.

Odbiory mieszkań w Rzeszowie

Inżynierowie pracujący dla Fachowego Inżyniera zajmują się pomocą podczas odbiorów mieszkań w Rzeszowie. Jest to prężnie rozwijająca się grupa pasjonatów, którzy lubią wykonywaną pracę i są w niej naprawdę dobrzy. Dzięki naszemu doświadczeniu klienci mogą czuć się spokojnie. Jeśli jako właściciel masz jakiekolwiek wątpliwości związane z profesjonalnym podejściem do odbioru własnego mieszkania, to warto przedyskutować takie rozwiązanie z przedstawicielami naszej firmy. Skontaktuj się z nami przez telefon podany u góry strony lub email: kontakt@fachowyinzynier.pl. Możesz też zadać pytania przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl.

Sprawdź także ceny odbiorów w Rzeszowie.

Wykonujemy odbiory w dzielnicy: Baranówka, Nowe Miasto, Mieszka I, Przybyszówka, Śródmieście.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Rzeszów - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 487 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Rzeszowie. Pomagamy klientom z Rzeszowa także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Rzeszowie.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Rzeszowie weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Rzeszowie sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Rzeszowie jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Decyzja o skorzystaniu z usług fachowyinzynier.pl w Rzeszowie przy odbiorze nowego mieszkania okazała się strzałem w dziesiątkę. Ich ekspertyza i precyzja dały mi pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku.”

Klaudia Fundalewicz

„Proces przyjmowania mojego domu od dewelopera w Rzeszowie przebiegł gładko dzięki wsparciu od fachowyinzynier.pl. Ich dogłębna weryfikacja i porady eksperckie sprawiły, że mogłem spać spokojnie.”

Paweł Limanowicz

„Fachowyinzynier.pl w Rzeszowie zadbał o to, aby nadzór nad budową mojego domu przebiegał bez żadnych przeszkód. Ich zaangażowanie i wiedza techniczna znacząco wpłynęły na sukces całego przedsięwzięcia.”

Borys Szymański

„Korzystając z usług fachowyinzynier.pl w Rzeszowie do oceny technicznej nieruchomości z rynku wtórnego, zyskałem niezbędne informacje, które pomogły mi w podjęciu świadomej decyzji zakupowej. Ich profesjonalne podejście i skrupulatność są nieocenione.”

Jan Kowalik

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Rzeszowie.