Odbiory mieszkań Toruń, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Toruniu

Działamy w całej Polsce m.in. w: Warszawa Żoliborz, Gdańsk Śródmieście, Kraków, Ostrołęka, Koszalin, Kielce Herby, Rzeszów Baranówka, Poznań Grunwald, Warszawa Praga-Południe, Opole Dzielnica IV, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W artykule przedstawiamy kwestie, które są związane z odbiorami mieszkań w Toruniu.

Toruń – dlaczego warto zlecić odbiór mieszkania inżynierowi?

Toruń to atrakcyjne miasto dla deweloperów, ponieważ powstające tam mieszkania cieszą się zainteresowaniem potencjalnych inwestorów. Firma Fachowy Inżynier zajmuje się pomocą przy odbiorze mieszkań i domów w stanie deweloperskim. Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas odbioru, zachęcamy do kontaktu z nami. Po wstępnej konsultacji dowiesz się, czy warto zlecić kontrolę mieszkania w Toruniu naszemu inżynierowi.

Pracujemy na terenie całej Polski, a zatem dojedziemy w każde miejsce. Chcemy, by każdy, kto inwestuje w mieszkanie deweloperskie, otrzymał finalnie zadowalający stan mieszkania.

Odbiory mieszkań z Fachowym Inżynierem

W Toruniu nasz inżynier pojawi się po analizie dokumentacji dotyczącej tego, jak powinien wyglądać stan deweloperski. Odpowiednie przygotowanie sprawia, że fachowiec wie, czego może się spodziewać, na co zwrócić uwagę oraz jakie ewentualności mogą wystąpić podczas odbioru. Odpowiednie przygotowania i profesjonalny sprzęt sprawiają, że dużo łatwiej wychwycić wszystkie błędy, wady i usterki. Nasz inżynier zazwyczaj sprawdza odchyłki, metraż, jakość wykończenia, zgodność wszystkich elementów, które powinny znaleźć się w stanie deweloperskim w wybranym mieszkaniu, a także czy montaż instalacji jest zgodny z projektem.  Ważny jest też montaż drzwi i okien, a także ewentualne zawilgocenia, obecność mostków cieplnych. Każda nieprawidłowość zostanie wskazana klientowi, a wszystkie większe wady zostaną zawarte w protokole odbioru, który jest podstawą do tego, by to deweloper naprawił błędy na własny koszt.

Jak zlecić pomoc podczas odbioru mieszkania w Toruniu?

Jeśli nie chcesz próbować działań na własną rękę, skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Torunia i pomożemy odebrać mieszkanie. Możesz skontaktować się z naszą firmą telefonicznie. Nasz numer znajduję się u góry strony, jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do wysłania emaila na adres: kontakt@fachowyinzynier.pl. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia odbioru zaczynamy działać. Chcemy, by nasza usługa była zrealizowana szybko i profesjonalnie.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Toruń - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 136 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Toruniu. Pomagamy klientom z Torunia także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Toruniu.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Toruniu weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Toruniu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Toruniu jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Korzystając z usług firmy fachowyinzynier.pl w Toruniu, byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i dokładności. Dzięki nim uniknąłem potencjalnych problemów z nowo zakupionym mieszkaniem.”

Jarosław Zgórecki

„Firma fachowyinzynier.pl w Toruniu zapewniła mi spokój ducha podczas odbioru mojego domu. Ich szczegółowa inspekcja techniczna i profesjonalne doradztwo są nieocenione.”

Natalia Brzeska

„Z usług fachowyinzynier.pl w Toruniu skorzystałem przy nadzorze inwestorskim mojej budowy. Ich zaangażowanie i wiedza techniczna sprawiły, że proces przebiegł bezproblemowo.”

Grzegorz Hinz

„Dzięki współpracy z fachowyinzynier.pl w Toruniu, miałem pewność, że moja inwestycja jest realizowana zgodnie z najwyższymi standardami. Ich pomoc była kluczowa dla sukcesu mojego projektu.”

Filip Pokorski

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Toruniu.