Odbiory mieszkań Olsztyn, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Olsztynie

Działamy w całej Polsce m.in. w: Trójmiasto, Łódź, Kielce Karczówka, Opole Dzielnica VI, Olsztyn Podleśna, Łódź Widzew, Dąbrowa Górnicza, Katowice Giszowiec, Białystok, Warszawa Praga-Północ, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W niniejszym artykule piszemy na temat odbiorów mieszkań w Olsztynie.

Odbiory mieszkań w Olsztynie

Zorganizowanie odbioru mieszkania w Olsztynie nie jest proste. Może się wydawać, że to tylko formalność: wystarczy pojawić się na terenie inwestycji i sprawdzić, czy wszystko wygląda poprawnie, czy wykończenie jest zgodne z tym, co zostało zawarte w umowie przedwstępnej. Niestety bardzo dużo wad i usterek może zostać niezauważonych przez inwestora, który nie zna się na kwestiach związanych z budową, ponieważ istnieją wady, które dostrzeże wyłącznie fachowiec. Zawilgocone ściany mogą być znakiem, że coś nie wyszło budowlańcom, źle położona instalacja może sprawić, że korzystanie z niej na późniejszym etapie zostanie uniemożliwione. Źle osadzone drzwi i okna mogą okazać się powodem wielu komplikacji, tym bardziej, że są to elementy, z których korzysta się codziennie. Warto wiedzieć, co w mieszkaniu na tym etapie należy poprawić.

Odbiór mieszkania z firmą Fachowy Inżynier - Olsztyn

Inżynier, który pracuje w naszej firmie, to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dzięki temu wie, na co musi zwrócić uwagę podczas odbioru technicznego w Olsztynie. Jest to zazwyczaj osoba, która potrafi wyjaśnić klientowi istotę wszystkich wad i usterek. Zasugeruje, co warto wpisać do protokołu, by deweloper ustosunkował się do tego, co jest niezgodne z umową. Olsztyn to miasto, w którym można skorzystać z usług naszego profesjonalisty, ponieważ ideą naszych działań jest dostępność na terenie całej Polski. Warto sobie uświadomić, że koszt takiego odbioru najczęściej jest niższy niż koszt naprawy usterek, których większość klientów nie jest w stanie dostrzec. Właśnie dlatego zależy nam na tym, by propagować odbiory mieszkań z pomocą specjalisty.

W jaki sposób zlecić odbiór mieszkania w Olsztynie?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chętnie pomożemy. Wystarczy skontaktować się z naszym specjalistą i zlecić nam odbiór. Zaraz po otrzymaniu zlecenia odpowiedni inżynier, który działa na terenie Olsztyna, zajmuje się analizą warunków, jakie obowiązują dewelopera, by spotykając się bezpośrednio na miejscu mieć pojęcie, jakie cechy ma posiadać stan deweloperski. Kontakt z firmą Fachowy Inżynier można nawiązać na kilka sposobów. Możesz skorzystać z numeru telefonu podanego u góry strony. Przyjmujemy zgłoszenia od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do wysłania emaila na adres: kontakt@fachowyinzynier.pl. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Sprawdź także: ceny odbiorów w Olsztynie.

Wykonujemy odbiory w dzielnicy Jaroty, Kormoran, Nagórki, Podleśna, Pojezierze.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Olsztyn - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 266 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Olsztynie. Pomagamy klientom z Olsztyna także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Olsztynie.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Olsztynie weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Olsztynie sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Olsztynie jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Wybierając fachowyinzynier.pl w Olsztynie do odbioru nowego mieszkania, zyskałem pewność, że każdy szczegół jest dokładnie sprawdzony. Ich rzetelność i dbałość daje poczucie komfortu.”

Stanisław Grzywacz

„Fachowyinzynier.pl w Olsztynie pomógł mi bezbłędnie przejść przez proces odbioru domu od dewelopera. Ich wnikliwe inspekcje i fachowe porady były nieocenione.”

Karol Zagrodzki

„Profesjonalizm i zaangażowanie ekipy fachowyinzynier.pl w Olsztynie przy nadzorze mojej budowy domu przeszły moje oczekiwania. Ich wsparcie było kluczowe dla sukcesu całego przedsięwzięcia.”

Wacław Ginter

„Skorzystałam z usług fachowyinzynier.pl w Olsztynie do oceny stanu technicznego mieszkania z rynku wtórnego. Ich dokładność i profesjonalne podejście zapewniły mi wszystkie informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.”

Małgorzata Jurkowska

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Olsztynie.