Odbiory mieszkań Zielona Góra, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Kalisz, Chorzów, Białystok Nowe Miasto, Warszawa Mokotów, Warszawa Wilanów, Łódź Widzew, Kielce Białogon, Wejherowo, Wodzisław Śląski, Jelenia Góra, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W niniejszym artykule przyglądamy się kwestiom związanym z odbiorami mieszkań na terenie Zielonej Góry.

Odbiór mieszkania w Zielonej Górze

Czeka Cię odbiór mieszkania? Musisz konkretnie przygotować się do tego procesu! Zadbaj, aby był on wykonany rzetelnie i profesjonalnie, ponieważ jeśli nie zauważysz jakichś większych usterek, możesz bezpowrotnie stracić szansę na zobowiązanie dewelopera do ich usunięcia! 

Audyt techniczny - Zielona Góra

Od czego zacząć odbiór mieszkania w Zielonej Górze? Pierwszy krok to tzw. rzucenie okiem. Przejdź nieruchomość metr po metrze i przeanalizuj, czy nie ma w niej żadnych wadliwie wykonanych elementów. Tak naprawdę nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy, aby np. zauważyć pleśń, zagrzybienie czy ślady po zalaniu. Musisz jednak być bardzo skrupulatny, ponieważ czasami takie ślady są na szybko usuwane, przez co trzeba się im dobrze przyjrzeć. Oceń także, czy nie ma żadnych wystających kabli, nierówno osadzonych okien, nieszczelnych drzwi, krzywej wylewki, nierównych gładzi, porysowanych szyb czy pęknięć na suficie. To jednak dopiero pierwszy krok. Odbiór mieszkania wymaga znacznie większych kompetencji. Konieczne jest np. sprawdzenie wszystkich instalacji: gazowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ koszt wymiany czy naprawy takich elementów jest bardzo duży, a poza tym np. cieknąca instalacja wodna może uszkodzić ściany czy podłogę, co będzie wiązało się z kolejnymi problemami i kosztownymi naprawami. 

Odbiór mieszkania w Zielonej Górze

Odbiór mieszkania w Zielonej Górze możesz wykonać sam lub z pomocą naszego specjalisty. Decyzja o oddaniu audytu w ręce eksperta ma jedną podstawową zaletę – ściąga z Twoich barków stres i niepewność, a także oszczędza sporo Twojego czasu. Specjaliści, z którymi pracujemy, dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy, którą wykorzystują na co dzień, potrafią znaleźć wszystkie, nawet najbardziej ukryte usterki. Oprócz tego wyposażeni są w wiele pomocnych sprzętów, np. w kamery termowizyjne, wilgotnościomierze, dalmierze, łaty murarskie i wiele, wiele innych. Wszystkie te urządzenia pozwalają znaleźć nawet najmniejsze niedociągnięcia i sprawiają, że audyt jest jeszcze bardziej precyzyjny. Ekspert, wykonując odbiór Twojego mieszkania, nie tylko wskaże Ci, gdzie popełniono błąd czy gdzie zauważył jakieś usterki, ale także podpowie kiedy możesz podpisać pomyślny odbiór, a kiedy musisz sporządzić z deweloperem dokument zobowiązujący go do naprawienia usterek.

Śpij spokojnie przed odbiorem swojego mieszkania w Zielonej Górze! Zadzwoń do nas i ciesz się swoim nowym mieszkaniem bez usterek!

Sprawdź także ceny odbiorów w Zielonej Górze.

Wykonujemy odbiory w dzielnicy: Nowy Kisielin, Krępa Łężyca, Ochla, Stary Kisielin, Zawada.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Zielona Góra - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 165 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Zielonej Górze.