Odbiory mieszkań Bydgoszcz, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Bydgoszczy

Działamy w całej Polsce m.in. w: Konin, Toruń Rubinkowo, Łódź Śródmieście, Włocławek, Trójmiasto, Sosnowiec, Kraków Wzgórza Krzesławickie, Legionowo, Skierniewice, Siedlce, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W niniejszym artykule przybliżamy kwestie odbiorów mieszkań w Bydgoszczy. 

Bydgoszcz – odbiór mieszkania

Mieszkań w Bydgoszczy i jej okolicach jest bardzo dużo. Rynek deweloperski w tej części Polski ma się nadzwyczaj dobrze. Jest jednak jeden mały detal, który spędza sen z powiek większości inwestorów, gdy nadchodzi czas rozliczenia się z deweloperem – odbiór mieszkania. Jest to sprawdzian, który pozytywnie może przejść tylko ten, kto zna się na odbiorach. Dlatego firma Fachowy Inżynier zajęła się organizowaniem profesjonalnych odbiorów, które wykonują wyłącznie inżynierowie. Jest to alternatywa dla nieumiejętnej próby sprawdzenia prac dewelopera przez nieświadomego inwestora. Nie każdy z nas musi posiadać wiedzę z dziedziny budownictwa. Warto pewne zadania zlecić fachowcom, ponieważ dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, które prawdopodobnie wydałby każdy, kto zdecydowałby się na odbiór mieszkania bez odpowiedniej do tego wiedzy.

Fachowy Inżynier – firma profesjonalistów

Naszym zadaniem jest zorganizowanie odbioru mieszkania w Bydgoszczy w taki sposób, by nasz klient poczuł, że ma wyczerpującą wiedzę o własnej inwestycji. Przy pomocy profesjonalnych sprzętów badamy to, co nie jest dostrzegalne gołym okiem. Sprawdzamy odchyłki, mierzymy metraż, sprawdzamy szczelność i poprawność montażu instalacji. Skupiamy się na jakości wykończeń i badamy ewentualne usterki mechaniczne. Wszystko dokumentujemy i finalnie pokazujemy naszemu klientowi. Chcemy, by zobaczył to mieszkanie tak, jak widzi je krytyczne oko fachowca.

Jak zlecić odbiory mieszkań deweloperskich w Bydgoszczy?

Odbiory deweloperskie w Bydgoszczy są niezwykle istotne. Dzięki nim inwestor jest w stanie zaoszczędzić nawet duże pieniądze na poprawki stanu deweloperskiego. Dostrzeżone podczas odbioru wady i usterki najczęściej musi naprawić deweloper na własny koszt. Bydgoszcz jest miastem, w którym organizujemy pomoc podczas odbiorów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami. Możliwości jest kilka. Nasz nr telefonu podany na górze strony lub email: kontakt@fachowyinzynier.pl. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie. Zawsze znajdziemy czas, by pomóc podczas odbioru temu, kto tego potrzebuje.

Sprawdź także ceny odbiorów w Bydgoszczy.

Wykonujemy odbiory na: Bartodziejach, Nowym Fordonie, Wyżynach, Szwederowie.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Bydgoszcz - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 509 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Bydgoszczy. Pomagamy klientom z Bydgoszczy także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Bydgoszczy.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Bydgoszczy weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Bydgoszczy sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Bydgoszczy jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Skorzystanie z usług firmy fachowyinzynier.pl przy zakupie mieszkania w Bydgoszczy było strzałem w dziesiątkę. Ich profesjonalne podejście i szczegółowe sprawdzenie wszystkich elementów dało mi pełne poczucie bezpieczeństwa.”

Andrzej Roch

„Fachowyinzynier.pl to prawdziwi eksperci w dziedzinie odbiorów nieruchomości, co potwierdziła moja współpraca z nimi w Bydgoszczy. Ich wiedza i zaangażowanie sprawiły, że cały proces przebiegł bez najmniejszych problemów.”

Zbigniew Kaniewski

„Z pomocą firmy fachowyinzynier.pl, odbiór mojego nowego domu w Niemczu przebiegł gładko i bezstresowo. Ich dokładność i profesjonalizm są naprawdę godne polecenia każdemu nowemu właścicielowi.”

Beata Szymankiewicz

„Decyzja o współpracy z fachowyinzynier.pl przy inspekcji technicznej mojego mieszkania w Bydgoszczy była jedną z najlepszych, jakie podjąłem. Dzięki nim, czuję się pewnie w mojej nowej przestrzeni, wiedząc, że wszystko zostało sprawdzone przez profesjonalistów.”

Leszek Andrzejewski

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Bydgoszczy.