Odbiory mieszkań Białystok, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Białymstoku

Działamy w całej Polsce m.in. w: Lublin, Białystok Piasta I, Kraków Prądnik Biały, Olsztyn Jaroty, Zielona Góra Krępa Łężycka, Rzeszów Baranówka, Kalisz, Gorzów Wielkopolski, Tarnobrzeg, Siedlce, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W artykule przyglądamy się odbiorom mieszkań w Białymstoku.

Białystok – miejsce odbiorów Fachowego Inżyniera

Fachowy Inżynier to firma działająca na terenie większości dużych miast w Polsce. Organizujemy odbiory również w Białymstoku, gdzie powstaje wiele mieszkań deweloperskich. Zadanie inwestora, gdy takie mieszkanie jest już zrealizowane, polega na tym, by je poprawnie odebrać.

Nie zawsze jednak inwestor ma świadomość, na czym polega taki odbiór i jak wiele będzie od niego finalnie zależeć, kiedy mieszkanie będzie już gotowe. Fachowy Inżynier jest firmą, która pomaga przebrnąć przez odbiór i spisanie protokołu odbioru w sposób jak najkorzystniejszy dla inwestora.

Odbiory mieszkań – dlaczego warto skorzystać z wiedzy fachowca?

Praca specjalisty, który pracuje dla firmy Fachowy Inżynier, polega na tym, by razem z klientem odebrać mieszkanie w Białymstoku, czyli sprawdzić jego stan deweloperski w oparciu o dokumentację, która została podpisana na początku, tuż przed rozpoczęciem budowy. Jakość tynków, ewentualne zawilgocenia, różnego rodzaju odchyłki, uszkodzenia mechaniczne, złe osadzenie drzwi i okien itp.

Nasi fachowcy pracują z profesjonalnym sprzętem, są doświadczeni i posiadają wiedzę techniczną, która jest niezbędna, jeśli inwestorowi zależy na rzeczowej opinii. To niezwykle ważne, by w dniu odbioru czuć komfort, że obok jest ktoś, kto ma wiedzę i doświadczenie i stoi po stronie rzetelnej realizacji naszego mieszkania.

Odbiór mieszkania Białystok – jak zlecić

Zaczynamy działać po skontaktowaniu się z Fachowym Inżynierem numerem telefonu podanym na górze strony lub e-mailowo. Można też skontaktować się z naszym przedstawicielem przez formularz umieszczony na stronie: fachowyinzynier.pl.

Przeglądamy dokumentację i umawiamy się na odbiór w Białymstoku szybko i sprawnie. Chcemy, by nasz klient czuł się bezpieczny i mógł czerpać radość z nowej inwestycji bez strachu, że zostanie oszukany nieprawidłowo wykończonym mieszkaniem. Odbiór mieszkania z Fachowym Inżynierem to przyjemność, na którą powinien zdecydować się każdy inwestor.

Profesjonalne odbiory mieszkań w Białymstoku

Odbiór techniczny to prawdopodobnie ostatni etap, który dzieli Cię od zyskania wymarzonego mieszkania w Białymstoku na wyłączność. W związku z tym może pojawić się pokusa, by przejść przez niego szybko i odpuścić skrupulatne weryfikowanie jakości wykonania poszczególnych elementów.

Tymczasem nawet mieszkania od dewelopera – i to tego najbardziej renomowanego – mogą zawierać usterki, które sprawiają, że standard wykończenia nie jest zgodny z obowiązującymi normami budowlanymi. Jeśli nie chcesz naprawiać ich na własny koszt, koniecznie postaw na profesjonalny odbiór mieszkania i pozwól, by specjalista przeanalizował i ocenił stan wykończenia Twojego przyszłego mieszkania.

W ten sposób zyskasz protokół odbioru i dokumentację fotograficzną wad, czyli materiały, z którymi możesz dochodzić swoich praw i domagać się od dewelopera (Białystok), by to on naprawił niedociągnięcia na własny koszt. Najpewniej jest do tego zobowiązany umową, którą podpisaliście.

Przeprowadzimy dla Ciebie odbiór mieszkania na terenie Białegostoku

Jako firma Fachowy Inżynier z chęcią przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy odbiór mieszkania w Białymstoku. Jesteśmy wykwalifikowanymi, doświadczonymi inżynierami i mamy na swoim koncie kilkaset sprawdzonych mieszkań – w Białymstoku i całej Polsce. Nieprzerwanie od kilku lat weryfikujemy mieszkania z rynku pierwotnego, ale też rynku wtórnego, umożliwiając naszym Klientom bezpieczne i pewne wprowadzenie się do dopiero co wykończonej nieruchomości.

Oferujemy też profesjonalny odbiór domu w Białymstoku

Specjalnością naszej firmy Fachowy Inżynier jest również techniczny odbiór domu – niezależnie od jego metrażu, typu (standardowy, energooszczędny, pasywny) czy poziomu skomplikowania projektu. Po odbiór domu przez naszego specjalistę możesz zgłosić się, mając nieruchomość w Białymstoku lub niezbyt dużej odległości od miasta, a także w innych miastach w całej Polsce.

Co robimy w ramach technicznego odbioru mieszkania?

Naszym zadaniem jest sprawdzić, czy rzeczywisty standard wykończenia prezentowany w dniu odbioru mieszkania jest tym, do czego zobowiązał się deweloper, podpisując z Tobą umowę. Robimy to, przeprowadzając szczegółową i fachową analizę kluczowych elementów, jak tynki, posadzki, stolarka drzwiowa i okienna, instalacje i przyłącza.

Sprawdzamy czy ekipa budowlana i remontowo-wykończenia zrealizowała powierzone jej zadanie z przestrzeganiem norm budowlanych. A jeśli wystąpią nawet najmniejsze usterki, dokumentujemy je – po to, by Cię o nich szczerze poinformować, a także dać Ci możliwość dochodzenia swoich praw u dewelopera (Białystok).

Przy odbiorze technicznym korzystamy z nowoczesnego sprzętu mierniczego, dostosowanego do aktualnie używanych materiałów budowlanych oraz obowiązujących trendów w budownictwie. Z nim jesteśmy w stanie określić wszelkie długości, grubości i kąty nachylenia co do milimetra i pojedynczego kąta, a tym samym ocenić zgodność mieszkania z normami budowlanymi – czy w związku z tym będzie bezpieczne i wygodne w codziennym życiu.

Dlaczego warto zlecić profesjonalny odbiór mieszkania?

Warto mieć na uwadze, że jeśli chodzi o mieszkania, nawet najmniejsze usterki niezauważone i nienaprawione w porę mogą przełożyć się na spore problemy, jak szybko niszczejąca podłoga (nawet jeśli wykonana z solidnych materiałów) z powodu nierównego parkietu, nieszczelne okna i straty cieplne wynikające ze źle wykonanej stolarki czy zatrzaskujące się lub niedomykające się drzwi, czego przyczyną prawdopodobnie jest złe osadzenie stolarki drzwiowej.

Jeśli nie masz wiedzy technicznej i doświadczenia w „budowlance", prawdopodobnie nie wychwycisz tych wad w trakcie odbioru mieszkania. Zauważysz je dopiero użytkując nieruchomość – widząc, że nie wszystko działa tak, jak powinno.

Wtedy w końcu naprawisz błędy dewelopera na własny koszt. A przecież nie o to chodzi!

Usługi odbioru mieszkania przez profesjonalistę potraktuj jako inwestycję – za niewielką kwotę sprawdzisz zgodność mieszkania z umową, zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów. Odbiór nieruchomości przebiegnie spokojniej i będzie w nim więcej miejsca na radość, którą z pewnością w sobie masz na myśl o wymarzonym M.

Fachowy Inżynier – z nami poznasz prawdziwy stan techniczny mieszkania

Większość usterek, które zdarzają się w inwestycjach deweloperskich i mieszkaniach z rynku pierwotnego jest niemal niedostrzegalna na pierwszy rzut oka. Żeby zweryfikować jakość wykonania poszczególnych elementów, trzeba konkretnie wiedzieć na co spojrzeć i mieć odpowiednie narzędzia mierniczo-diagnostyczne.

Nasi specjaliści od odbiorów mieszkań korzystają z własnych list przykładowych usterek, tworzonych starannie przez lata. Zawierają one zarówno najpopularniejsze, jak i rzadziej występujące uchybienia. Do tego każdy z naszych inżynierów pozostaje w otwartości na to, co znajdzie w konkretnym mieszkaniu. W ten sposób jest w stanie przeprowadzić rzetelny i dokładny odbiór mieszkania.

Do każdego odbioru technicznego przystępujemy przygotowani merytorycznie – zapoznajemy się z przesłanymi nam przez Klienta informacjami o nieruchomości w Białymstoku, w tym również z dostarczoną dokumentacją techniczną. Na terenie inwestycji pojawiamy się punktualnie i nigdy nie odwołujemy odbiorów, szanując czas oraz emocje naszych Klientów.

Jeśli Klient ma do nas dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiadamy, posługując się prostym i zrozumiałym dla każdego językiem – zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że odbiory techniczne i ogólnie „budowlanka" nie musi interesować każdego.

Odbiór mieszkania od dewelopera – w Białymstoku i na terenie całej Polski

Usługi odbioru mieszkania i odbioru domów świadczymy na terenie całego Białegostoku. Nasi inżynierowie dojeżdżają zarówno do nieruchomości w centrum, jak i na obrzeżach. Na specjalne zapytania Klientów docieramy też do miejscowości oddalonych od Białegostoku, ale pozostających w tym samym powiecie. Chcemy bowiem, by z odbioru technicznego mieszkań i domów mogło skorzystać jak najwięcej osób tego potrzebujących.

Warto mieć jednak na uwadze, że większa odległość do pokonania przez naszego specjalistę może znaleźć odzwierciedlenie w nieco wyższej cenie za odbiór techniczny mieszkania.

Odbiory mieszkań (Białystok) świadczymy w tych dzielnicach i osiedlach: Centrum, Antoniuk, Dojlidy, Leśna Dolina, Białostoczek, Jaroszówka, Bema, Wysoki Stoczek, Sienkiewicza, Wygoda, Kawaleryjskie, Dziesięciny I, Piasta I, Nowe Miasto, Dziesięciny II, Piaski, Piasta II, Zielone Wzgórza, Bacieczki, Przydworcowe, Skorupy, Starosielce, Zawady, Młodych, Mickiewicza, Słoneczny Stok, Dojlidy Górne.

Odbiór techniczny mieszkania oferujemy również Klientom z innych, dużych miast Polski, takich jak Szczecin, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Olsztyn i wiele innych. Jesteśmy prawdopodobnie jedną z największych firm współpracujących z inżynierami wyspecjalizowanymi w odbiorach mieszkań i domów z tak dobrze przemyślaną logistyką i dzięki temu sprawną oraz profesjonalną realizacją każdego ze zleceń.

Odbiory mieszkań – Białystok. Jak zamówić usługę?

To naprawdę łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej: www.fachowyinzynier.pl i podasz za jego pomocą najważniejsze informacje na temat swojego mieszkania w Białymstoku – ważne w kontekście odbioru technicznego (typ nieruchomości: mieszkanie czy dom; metraż; szacowany termin odbioru; adres nieruchomości w Białymstoku lub poza miastem; dane kontaktowe).

Twoja wiadomość trafi do naszego biura, a następnie do dedykowanego Twojej sprawie specjalisty, mającego odpowiednio duże doświadczenie w odbiorze technicznym tego typu nieruchomości, a także dostępnego w wytypowanym przez Ciebie terminie i miejscu. Całość nie powinna zająć więcej niż kilka dni.

Jak się przygotować do odbiorów mieszkań (Białystok)?

Najważniejsza jest Twoja obecność. W toku ustaleń z naszym specjalistą wybierz najbardziej odpowiadający Ci termin na odbiór techniczny i postaraj się, by tego dnia o wskazanej godzinie pojawić się przed mieszkaniem.

Wzajemna obecność jest ważna. Tobie daje możliwość kontroli naszej pracy i ewentualnie zadania dodatkowych pytań, a naszemu inżynierowi na ewentualnie dopytanie o dodatkowe kwestie oraz pomoc w wypełnieniu protokołu odbioru. Po odbiorze mieszkania pozostajecie jeszcze w kontakcie, zwłaszcza gdy wykryto nieprawidłowości i nasz fachowiec zechce przesłać Ci dokumentację fotograficzną wad.

Odbiór techniczny i znacznie więcej – poznaj dodatkowe usługi firmy Fachowy Inżynier

Oceniamy nie tylko zgodność mieszkania z umową deweloperską, ale pomagamy też w ocenie zgodności nieruchomości z wymogami termomodernizacyjnymi. Oferujemy naszym Klientom profesjonalne badanie termowizyjne, w ramach którego weryfikujemy szczelność stolarki okiennej, diagnozujemy kluczowe mostki termiczne domów i mieszkań, sprawdzamy poziom zawilgocenia budynku i oceniamy ryzyko wykwitu grzyba oraz pleśni. Usługę tę – podobnie do odbiorów technicznych mieszkań od dewelopera – świadczymy w Białymstoku i w całej Polsce.

Wyposażeni w nowoczesne i różnorodne kamery termowizyjne jesteśmy w stanie w krótkim czasie opracować dokładną analizę, która przyda się zarówno podczas budowy nowego, energooszczędnego domu, jak i remontu, który ma zniwelować mostki termiczne i dopasować budynek do współczesnych wymogów termicznych. Badanie termowizyjne to przydatna usługa zarówno samodzielnie, jak i  jako uzupełnienie/rozszerzenie dla odbiorów technicznych.

Badanie termowizyjne najlepiej jest wykonać przy ładnej pogodzie. Usługę świadczymy przez cały rok, ale starannie dostosowując termin realizacji do planowanych warunków atmosferycznych.

Chcesz, by specjalista od odbiorów technicznych ocenił Twoje mieszkanie w Białymstoku?

Skontaktuj się z nami! Napisz maila (kontakt@fachowyinzynier.pl), zadzwoń (795 465 912) lub wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej www.fachowyinzynier.pl. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i postaramy się od razu przekazać Ci pakiet konkretnych informacji, z którymi łatwiej podejmiesz decyzję o współpracy.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą w trakcie odbioru upewnisz się, że mieszkanie od dewelopera nadaje się do maksymalnie komfortowego i bezpiecznego życia!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Białystok - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 495 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Białymstoku. Pomagamy klientom z Białegostoku także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Białymstoku.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Białymstoku weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Białymstoku sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Białymstoku jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Wybór usług fachowyinzynier.pl w Białymstoku przy odbiorze mojego nowego mieszkania był decyzją, której nie żałuję. Ich kompetencja i precyzyjne oko zapewniły mi komfort psychiczny i gwarancję jakości.”

Joanna Jagodzińska

„Dzięki profesjonalnemu wsparciu od fachowyinzynier.pl w Białymstoku, proces przekazania domu od dewelopera odbył się bez żadnych komplikacji. Ich szczegółowe przeglądy i eksperckie porady okazały się nieocenione.”

Aleksandra Grodzka

„Zaangażowanie inżyniera z fachowyinzynier.pl w Białymstoku w nadzór budowlany mojego domu przekroczyło wszystkie moje oczekiwania. Fachowa wiedza i doświadczenie miały kluczowe znaczenie dla pomyślnego zakończenia projektu.”

Dariusz Brzeziński

„Usługi fachowyinzynier.pl w Białymstoku w zakresie oceny technicznej nieruchomości z rynku wtórnego były niezastąpione. Ich dokładność i profesjonalizm dostarczyły mi wszystkich niezbędnych informacji do podjęcia przemyślanej decyzji zakupowej.”

Wiktor Przybyszewicz

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Białymstoku.