Odbiory mieszkań Lublin, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Lublinie

Działamy w całej Polsce m.in. w: Olsztyn, Lublin Czechów Południowy, Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kielce Czarnów, Poznań Piątkowo, Opole Dzielnica VI, Warszawa, Katowice Brynów, Katowice Kostuchna, Jaworzno, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Niniejszy artykuł jest poświęcony tematyce związanej z odbiorami mieszkań na terenie Lublina.

Fachowy Inżynier – poprowadzimy za Ciebie odbiór mieszkania

Dla każdego, kto pragnie zamieszkać w Lublinie, mamy świetną propozycję. Działania naszej firmy cieszą się dużym powodzeniem wśród osób, które mają świadomość, że nie są w stanie prawidłowo dokonać odbioru własnego mieszkania. Jest to zadanie trudne, ponieważ wymaga doświadczenia. Fachowy Inżynier to firma, która chętnie przyjmuje zamówienia na odbiory mieszkań na terenie całej Polski, także w Lublinie. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, którzy pragną właśnie nam powierzyć odbiór mieszkania.

Odbiór mieszkania z Fachowym Inżynierem

Chcemy, by nasz klient z Lublina nie odczuwał strachu, gdy nadejdzie moment odbioru mieszkania lub domu. Nie każdy z nas ma pojęcie jak działa rynek budowlany. Można się tylko domyślać, że ekipy budowlane działają w pośpiechu, więc w trakcie odbioru można dostrzec niedokładne wykończenia, wady natury mechanicznej i inne usterki. Nasz inżynier jest w stanie wychwycić wszystkie istotne uchybienia, by pomóc je wpisać do protokołu podczas odbioru mieszkania. Dzięki temu deweloper będzie musiał się ustosunkować do wykrytych wad i bardzo prawdopodobne, że naprawę będzie musiał wykonać na własny koszt. Praca inżyniera z naszej firmy jest oszczędnością dla klienta. Zazwyczaj nasz fachowiec zwraca uwagę na wady, których naprawa bywa kosztowna. Czy inwestor jest w stanie także jest dostrzec? Bardzo często nie, ponieważ są nieoczywiste. Warto mieć świadomość, że najdroższe poprawki dotyczą tego, co jest niewidoczne gołym okiem.

Odbiory mieszkań w Lublinie

Nasza firma zaczyna swoje działania w momencie przyjęcia zgłoszenia od klienta. Nasz numer telefonu znajdziesz u góry strony; e-mail to: kontakt@fachowyinzynier.pl. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. Po wstępnej analizie dokumentacji nasz inżynier wie, na co musi zwrócić uwagę, będąc już w na miejscu odbioru w Lublinie. Nasz fachowiec przyjeżdża ze specjalistycznym sprzętem do pomiarów, dzięki czemu jest w stanie sprawdzić wszystkie odchyłki, kąty proste, jakość ścian i wykończenia. Wiemy, że warto zwracać uwagę na każdy detal, jaki znajduje się w mieszkaniu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Odbieramy mieszkania od dewelopera – na terenie Lublina i całej Polski

Odbiór mieszkania jest jednym z najważniejszych momentów w całym procesie pozyskania nowej nieruchomości. To moment, w którym akceptujesz zastany standard wykończenia lub – jeśli dostrzegasz jakieś niedociągnięcia względem tego, co obiecano w umowie deweloperskiej – wnioskujesz o poprawę mieszkania od dewelopera na jego koszt.

Odbiór techniczny mieszkania to jednak coś więcej niż szybkie spojrzenie na ściany i podłogi. Wymaga wiedzy budowlanej oraz znajomości norm budowlanych, a także doświadczenia – im większe, tym odbiór mieszkania trwa krócej i jest dokładniejszy.

Jako firma Fachowy Inżynier w całości wyręczamy naszych Klientów w tym niełatwym zadaniu, oferując profesjonalne usługi odbioru mieszkania. Wyposażeni w profesjonalny sprzęt, przygotowani merytorycznie w oparciu o przesłane przez przez Klienta dane i punktualni, przeprowadzamy kompleksowy odbiór techniczny mieszkania, weryfikując zarówno najpopularniejsze, jak i rzadziej spotykane, przykładowe usterki.

Upewniamy się, że mieszkanie zostało wykończone zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi i dobrymi praktykami remontowo-wykończeniowymi, a także zapisami w umowie zawartej między inwestorem a deweloperem. Stan deweloperski sprawdzamy podczas jednorazowej wizyty – tak długiej, jak wymaga tego metraż oraz skomplikowanie projektu budowlanego.

Odbiór mieszkania w Lublinie kończy się na protokole odbioru – otrzymujesz od nas przejrzysty raport z informacjami o tym, co w mieszkaniu zostało wykonane prawidłowo, a w których fragmentach jakość wykonania nie spełnia warunków umowy. Z takim dokumentem, jeśli zechcesz, możesz ubiegać się o naprawę niedociągnięć przez dewelopera, oczywiście na jego koszt. Zdecydowanie warto to zrobić, choćby po to, by nie ponosić dodatkowego wydatku przy już i tak bardzo kosztownym procesie pozyskania mieszkania w Lublinie.

Profesjonalny odbiór mieszkania w Lublinie

Jako firma Fachowy Inżynier mamy wieloletnie doświadczenie w odbiorach mieszkań – przede wszystkim w stanie deweloperskim, ale też z rynku wtórnego. Działamy w całej Polsce, w tym również w Lublinie, mając tu swoją siedzibę i zespół wykwalifikowanych inżynierów, wyposażonych w niezbędny sprzęt i gotowych do realizacji zleceń zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach, w tym z koniecznością dojechania do mniejszych miejscowości w powiecie.

W toku wieloletniej pracy z różnymi nieruchomościami na terenie całego Lublina opracowaliśmy własną listę usterek koniecznych do sprawdzenia. Jednocześnie zawsze pozostajemy otwarci na to, co zastaniemy w konkretnym mieszkaniu, wiedząc, że każda nieruchomość to oddzielna historia, wymagająca świeżego spojrzenia. Dzięki temu realizowane przez nas odbiory mieszkań (Lublin) cechują się wysoką skutecznością i znacząco poprawiają doświadczenia Klientów związane z odbiorem mieszkania lub domu od dewelopera.

Powody, dla których potrzebujesz odbioru technicznego mieszkania

Moment odbioru mieszkania może być trudny – z jednej strony ekscytujący, bo w końcu zyskujesz dostęp do swojego wymarzonego M, a z drugiej stresujący, bo jeszcze wiele rzeczy trzeba sprawdzić, by mieć pewność, że życie w mieszkaniu będzie bezpieczne i komfortowe. Techniczne odbiory mieszkań (Lublin) to usługa, która powstała, by ułatwić Ci ten czas!

Ze wsparciem doświadczonego i wykwalifikowanego inżyniera nie musisz robić nic, a zyskujesz pewność, że w trakcie odbioru mieszkania wszystko zostanie należycie sprawdzone, zaprotokołowane i jeśli doszło do nieprzestrzegania norm budowlanych, nie będziesz ponosić finansowych konsekwencji tego zaniedbania. Zamiast stresu, zmęczenia i dużego ryzyka dalszych zmagań, zyskujesz spokój, pewność i... radość, bo nawet jeśli zostaną zdiagnozowane błędy, z protokołem sygnowanym podpisem specjalisty masz bardzo duże szanse, że to deweloper wykończy mieszkanie ponownie na swój koszt.

Czasami trafiają do nas Klienci, którzy mają wiedzę i umiejętności potrzebne do samodzielnego przeprowadzenia odbioru technicznego. Ze względu na oszczędność czasu i energii wolą jednak zlecić odbiór mieszkania zewnętrznemu specjaliście. I to jak najbardziej w porządku! Chętnie w takich – i innych sytuacjach – pomagamy, oferując profesjonalną usługę odbioru mieszkania lub domu na terenie Lublina i okolic.

Sprawdzimy za Ciebie stan techniczny mieszkania – odbiór od dewelopera w Lublinie

Być może zastanawiasz się, co dokładnie sprawdzamy przy odbiorach mieszkań. Przykładowe usterki, które zawsze musimy zweryfikować dotyczą tynków, posadzek, parkietów, paneli, płytek ściennych, szklanych elementów. Sprawdzamy czy mieszkania od dewelopera – z założenia mające prezentować stan idealny – spełniają normy w obrębie jakości wykończenia, w tym odchyłów, kątów czy szczelności.

Bo choć może się wydawać, że jeden kąt różnicy nie robi różnicy, podczas użytkowania takiego mieszkania lub domu szybko okazuje się, że tak małe niedopatrzenie prowadzi do poważnych problemów pogarszających komfort, a niekiedy nawet bezpieczeństwo domowników. Czasami to wzrost straty ciepła, czasami problemy ze zbyt szybko niszczejącą podłogą lub drzwiami, ale potencjalnych zagrożeń jest o wiele więcej.

Dlatego tak ważne jest – jeśli czujesz, że nie masz kompetencji, by przeprowadzić odbiór mieszkania samodzielnie – zarezerwować inżyniera i powierzyć to zadanie specjaliście. Zwłaszcza, że koszt odbioru technicznego nie jest duży, w szczególności w kontekście ogromnych wydatków, jakich wymaga zakup mieszkań w Lublinie. Wręcz może okazać się oszczędnością, gdy porównasz taki wydatek do ewentualnych kosztów samodzielnej naprawy błędów niewypatrzonych przed podpisaniem dokumentu odbioru.

Fachowy Inżynier będzie towarzyszył Ci w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera

Jeśli już wiesz, że potrzebujesz odbioru technicznego mieszkania, postaraj się skorzystać z pomocy możliwie najlepszego fachowca. Każdy członek naszego zespołu ma tytuł inżyniera i specjalistyczną wiedzę potrzebną do dokładnego zweryfikowania mieszkania od dewelopera (Lublin).

Ważne jest też doświadczenie – im więcej mieszkań w Lublinie sprawdził dany fachowiec, tym większy zakres potencjalnych usterek do sprawdzenia ma na swojej liście (czy to fizycznej, czy tylko mentalnej), a niektórzy nasi specjaliści mogą się pochwalić nawet setkami odbiorów mieszkań!

Nie mniej ważny jest sprzęt, z jakiego korzysta firma. W Fachowy Inżynier wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze urządzenia miernicze, o dużej dokładności i dostosowane do specyfiki obecnie wykorzystywanych materiałów budowlanych.

Dzięki temu mamy pewność, że dane, które otrzymujemy, są realne i mogą być oparciem do wystawienia oceny i skonstruowania protokołu odbioru nieruchomości.

Działamy w Lublinie – odbiór mieszkania zgodnie z najwyższymi standardami

W kontekście zadowolenia z usługi odbioru technicznego istotna jest jakość kontaktu z fachowcem. W Fachowy Inżynier mamy kilka zasad, które mogą Ci się spodobać – błyskawicznie odpowiadamy na zapytania o odbiór mieszkania, do absolutnie wszystkich odbiorów mieszkań podchodzimy jak zawodowcy (np. nigdy nie odwołujemy odbiorów!), a Klientów traktujemy z należytym szacunkiem, chcąc towarzyszyć im w tym pięknym momencie, jakim jest termin odbioru wymarzonej nieruchomości i podnosząc jego jakość tak, jak to tylko możliwe.

Stawiamy na kontakt, dlatego w momencie nawiązania współpracy otrzymujesz dane kontaktowe specjalisty, który oceni zgodność mieszkania dla Ciebie; można powiedzieć, że to Twój dedykowany opiekun! Owszem, usługę odbioru staramy się zrealizować szybko, ale nigdy kosztem jakości – dokładność i skrupulatność to nasze drugie imiona.

Jeśli szukasz właśnie kogoś takiego na odbiór techniczny, napisz lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jak zarezerwować odbiór mieszkania lub domu?

Nie musisz robić wiele!

Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie, podając najważniejsze informacje o Twojej nieruchomości. Znaczenie ma rodzaj nieruchomości – czy chodzi o odbiór mieszkania lub domu; metraż – jak duże jest mieszkanie lub dom; termin na odbiór mieszkania od dewelopera; adres nieruchomości oraz swoje dane kontaktowe.

W ciągu kilku dni nasz specjalista odezwie się do Ciebie z informacją zwrotną. Od tego momentu już tylko krok do realizacji i możesz myśleć o odbiorze technicznym jak o planie na jeden z najbliższych dni!

Z zasady nie odwołujemy odbiorów już przyjętych i zaksięgowanych. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i dopuszczamy możliwość wystąpienia krytycznych przypadków, ale właśnie po to otrzymujesz od nas dane kontaktowe do inżyniera, który zrealizuje Twój odbiór mieszkania, by pozostać z nim w kontakcie i w razie czego dopytać.

Jak przygotować się na odbiór mieszkania?

Potrzebujemy, żebyś był obecny przy odbiorze technicznym. Wtedy będziesz mieć kontrolę nad całym procesem i szansę o coś dopytać na bieżąco. Nasz specjalista też będzie mógł efektywniej sprawdzić mieszkanie od dewelopera, mogąc ewentualnie dopytać Cię o dodatkowe rzeczy.

Wtedy też przekaże Ci do rąk protokół odbioru – dokument niejako będący dowodem na to, ze odbiór mieszkania od dewelopera został przeprowadzony i w razie wystąpienia usterek, pozwalający Ci na dochodzenie swoich praw od dewelopera.

Poza tym nie musisz robić nic – to my znając dokładnie przepisy, sprawdzamy zgodność mieszkania z nimi i posiadając niezbędny sprzęt, wykonujemy całą pracę „w terenie", dbając o to, by odbiór był komplety i spełnił Twoje oczekiwania.

Odbiory mieszkań – Lublin: do jakich części miasta dojeżdżamy?

Realizowane przez nas odbiory techniczne – Lublin i w całej Polsce – charakteryzują się tym, że docieramy zarówno do Klientów w obszarze miasta, jak i na jego obrzeżach. Staramy się również oferować profesjonalny odbiór mieszkania lub domu Klientom w mniejszych miejscowościach zlokalizowanych poza oficjalnymi granicami miasta, ale mieszczącymi się w powiecie związanym z tym miastem.

Interesują Cię odbiory techniczne, ale nie wiesz, czy świadczymy usługi w Twojej lokalizacji? Napisz do nas lub zadzwoń i dopytaj! Bo bardzo możliwe, że tak; i chętnie Ci pomożemy.

Gdzie w Lublinie odbiór mieszkania jest możliwy?

Odbiory techniczne (Lublin) świadczymy między innymi w tych dzielnicach: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

Nie tylko odbiory mieszkań – Lublin. Co jeszcze oferujemy?

Tradycyjne odbiory mieszkań od dewelopera skupiają się na sprawdzeniu najpopularniejszych usterek wewnątrz mieszkania lub domu. My chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów – właścicieli mieszkań (Lublin) – dlatego rozszerzyliśmy ofertę o badanie termowizyjne. To ogromne wsparcie również dla właścicieli już użytkowanych nieruchomości, którzy chcą sprawdzić zgodność mieszkania lub domu z aktualnymi wymogami, na przykład względem wydajności termicznej budynku.

Nasi specjaliści przeszli niezbędne kursy i nabyli już pierwsze istotne doświadczenie pozwalające na profesjonalne badanie termowizyjne. Wyposażeni w różnego rodzaju kamery termowizyjne są w stanie rozszerzyć odbiór mieszkania lub domu o weryfikację szczelności okien, drzwi, dachu; zlokalizować mostki termiczne, czyli punkty generujące największe straty cieplne, a nawet ogniska korozji biologicznej – grzybów czy pleśni.

Planujesz remont nieruchomości? To świetny moment na badanie termowizyjne, by przygotować jeszcze lepszy plan naprawczy. Z kolei po przeprowadzeniu remontu polecamy ponownie ocenić zgodność mieszkania lub domu z założonymi celami, decydując się na kolejny odbiór techniczny.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię odbiory techniczne, czy chcesz, by Twoje mieszkanie zostało sprawdzone pod kątem izolacji termicznej, jesteśmy do Twoich usług!

Napisz na kontakt@fachowyinzynier.pl lub wypełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.fachowyinzynier.pl i upewnij się, że Twoje mieszkanie ma jakość, którą Ci obiecano!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera lublin - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 533 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Lublinie. Pomagamy klientom z Lublina także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Lublinie.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Lublinie weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Lublinie sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Lublinie jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Zaangażowanie i kompetencje zespołu fachowyinzynier.pl w Lublinie przy nadzorze nad budową mojego domu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Proces budowy przebiegł gładko dzięki ich wsparciu.”

Hanna Dalka

„Dzięki fachowyinzynier.pl w Lublinie, proces odbioru mojego domu od dewelopera był bezstresowy. Ich szczegółowa inspekcja i fachowe doradztwo sprawiły, że czułem się bezpiecznie na każdym kroku.”

Sławomir Filaborski

„Współpraca z fachowyinzynier.pl w Lublinie przy weryfikacji stanu technicznego nieruchomości na rynku wtórnym była kluczowa dla mojej decyzji zakupowej. Ich profesjonalne podejście i dokładność są godne polecenia każdemu.”

Ola Jaworska

„Skorzystanie z usług fachowyinzynier.pl w Lublinie to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć przy odbiorze mojego nowego mieszkania. Ich profesjonalizm i dokładność zapewniły mi komfort na każdym etapie realizacji zlecenia.”

Łukasz Waliński

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Lublinie.