Odbiory mieszkań Katowice, odbiór mieszkania od dewelopera

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki, które występują m.in. w Katowicach

Działamy w całej Polsce m.in. w: Starogard Gdański, Olsztyn Pojezierze, Bydgoszcz (cennik), Nowy Sącz, Wodzisław Śląski, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk Wrzeszcz, Warszawa Ochota, Warszawa Wilanów, Lublin Kalinowszczyzna, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

W niniejszym artykule przyglądamy się kwestiom związanym z odbiorami mieszkań na terenie Katowic.

Katowice – odbiory z Fachowym Inżynierem

Posiadając mieszkanie w stanie deweloperskim, inwestor jest zobowiązany je odebrać. To bardzo ważny etap, który należy wykorzystać, by sprawdzić, czy wymarzone mieszkanie nie posiada wad i usterek, które wynikają z niechlujnej pracy ekipy budowlanej. Pomoc Fachowego Inżyniera jest niezwykle przydatna, ponieważ nie wszystkie wady widoczne są gołym okiem, a większość inwestorów nie ma pojęcia, gdzie ich szukać i co sprawdzać. Nasza firma powstała z potrzeby rynku. Chcemy, by w Katowicach każdy inwestor miał poczucie, że jego wymarzone mieszkanie jest wykonane zgodnie z tym, co zostało zawarte w umowie przedwstępnej.

Odbiory mieszkań deweloperskich – co jest ważne?

Poza tym, że nie docenia się tego, jak ważnym etapem jest odbiór mieszkania, wielu inwestorów z Katowic pomija sporządzenie protokołu, który jest podstawą do tego, by ewentualne wady czy usterki zostały naprawione właśnie przez ekipę dewelopera. Dzięki właściwie sporządzonemu protokołowi deweloper będzie musiał się do tych wad odnieść w terminie do 14 dni, a do 30 dni ma obowiązek je naprawić. Czasem usterki są nieduże - bywa, że nie warto ich odnotować w protokole, ale zdarzają się też takie, które wymagają sporego nakładu finansowego. Stan deweloperski jest bardzo często etapem, który nie kończy wydatków inwestora. Wykończenie mieszkania to spory koszt. Warto zaangażować fachowca, który dopilnuje, by wady stanu deweloperskiego zostały naprawione na koszt dewelopera.

Jak umówić odbiór mieszkania w Katowicach?

Nasza firma zajmie się przygotowaniem do odbioru zaraz po zleceniu go przez klienta. Można to zrobić na kilka sposobów. Nasz numer telefonu znajdziesz na górze strony. Można dzwonić od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00. Jeśli wolisz kontakt wirtualny, zachęcamy do wysłania emaila na adres: kontakt@fachowyinzynier.pl. Można też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. Po ustaleniu terminu nasz inżynier przyjeżdża w wyznaczone miejsce w Katowicach, gdzie zajmuje się odbiorem, tłumaczy, co należy zrobić z ewentualnymi wadami i pomaga sporządzić protokół.

Sprawdź także ceny odbiorów w Katowicach oraz opinie o nas.

Wykonujemy odbiory w dzielnicy: Bogucice, Brynów, Giszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota, Piotrowice, Załęże.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań od dewelopera Katowice - od 150 zł
Średnia 5/5 na podstawie 632 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Nazywam się inż. Rafał Nowak i jestem twórcą marki fachowyinzynier.pl. Nasza firma specjalizuje się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym m.in. w Katowicach. Pomagamy klientom w Katowicach także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich, np. w Katowicach.

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania w Katowicach weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu w Katowicach sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej w Katowicach jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Potrzebowałam pomocy w trakcie remontu domu w Katowicach. Skorzystałam i serdecznie polecam współpracę z fachowyinzynier.pl - kompetentni, dokładni i zaangażowani w każdy szczegół.”

Urszula Jaśkiewicz

„Pomogli mi podczas odbioru mieszkania w Katowicach. Sam z pewnością nie znalazłbym tych nieprawidłowości. Z pełnym przekonaniem polecam fachowyinzynier.pl - dokładność i profesjonalizm w każdym calu.”

Wojciech Miszewski

„Współpraca z fachowyinzynier.pl dała mi spokój umysłu podczas budowy domu w Katowicach. Ich nadzór inwestorski to najlepsza inwestycja w moją nieruchomość.”

Szymon Tuliński

„Z pomocą fachowyinzynier.pl uniknęłam wielu pułapek przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym w Katowicach. Ich ekspertyza okazała się niezastąpiona.”

Jagoda Szymańska

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Katowicach.