Odbiór techniczny mieszkania i domu Katowice opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Katowice Piotrowice, Ostrołęka, Szczecin, Kielce Herby, Rzeszów Nowe Miasto, Kielce Karczówka, Kielce Czarnów, Bydgoszcz Wyżyny, Wrocław Psie Pole, Tarnobrzeg, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Katowicac

Odbiór mieszkania Katowice opinie

Skoro tu jesteś to znaczy, że szukasz fachowca do odbioru mieszkania w Katowicach. Pewnie, jak większość naszych klientów chcesz sprawdzić, czy możesz zaufać naszej firmie. Najlepszą rekomendacją są dla nas opinie osób, które skorzystały z naszej profesjonalnej asysty. Dla przykładu przytoczymy słowa Pani Anni: ,,Jestem bardzo zadowolona z usługi. Inżynier stawił się na czas, fachowo sprawdził lokal i wykonał niezbędne pomiary. Polecam!”, a także wypowiedź Pani Małgorzaty: ,,Bardzo profesjonalnie. Pani inżynier zauważyła niedociągnięcia, których ja nie byłabym w stanie sama dostrzec. Dodatkowo firma uznawana wśród deweloperów, więc nie było problemów z uznaniem reklamacji. POLECAM.

Odbiór mieszkania Katowice kogo polecacie

Jeśli nie masz znajomych, którzy odbierali niedawno mieszkanie, by zapytać kogo polecają, to możesz poczytać internetowe komentarze. W wyszukiwarkach czy na forach internetowych nie brakuje opinii dotyczących poszczególnych firm. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze zacytować, to co napisał Pan Bartłomiej: ,,Usługa zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami, wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Znaleziono kilka rzeczy, które zostały przez dewelopera naprawione. Polecam.” Jak widać nasi fachowcy sprawnie wykryją wszystkie usterki, które firma deweloperska będzie musiała naprawić. W ten sposób nabywca oszczędza sobie problemów, a także zbędnych wydatków czy stresu.

Odbiór mieszkania Katowice rzeczoznawca i inspektor

Do umówienia naszego specjalisty z FACHOWY INŻYNIER na odbiór mieszkania w Katowicach wystarczy się z nami skontaktować. Możesz to zrobić poprzez formularz internetowy, e-mail kontakt@fachowyinzynier.pl, lub dzwoniąc pod numer 795 465 912. Zapraszamy też do zadawania pytań! Nie zapomnij o dosłaniu dokumentacji nieruchomości, tj. rzutu architektonicznego oraz standardu wykończenia. To dzięki tym dokumentom nasz fachowiec będzie mógł zweryfikować zgodność lokalu z umową oraz przepisami budowlanymi. Wszystkie wykryte nieprawidłowości i usterki nasz inżynier wpisze w protokół odbioru.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Katowice opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.