Odbiór techniczny mieszkania i domu Kraków opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Kraków Zwierzyniec, Gdańsk (cennik), Katowice Ligota, Warszawa Wilanów, Białystok Wysoki Stoczek, Siedlce, Gorzów Wielkopolski Górczyn, Kraków Dębniki, Olsztyn Podleśna, Gorzów Wielkopolski Małyszyn, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Krakowie

Odbiór mieszkania Kraków opinie

Jeśli chcesz sprawdzić opinie o naszej marce FACHOWY INŻYNIER, to świetnie się składa, gdyż zebraliśmy tu kilka przykładów, np. – komentarz Pana Daniela: ,,Pani, która zajmowała się odbiorem naszego mieszkania sprawnie i bardzo precyzyjnie sprawdziła wszystkie techniczne niuanse, wychwyciła najmniejsze niedoskonałości. Ponadto przy okazji spotkania przekazała mnóstwo cennych informacji co do dalszego postępowania. Szczerze polecam.”, a także wypowiedź Pani Iwony: ,,Imponujący profesjonalizm. Drobiazgowa dokładność poparta dużą wiedzą. To były bardzo dobrze wydane pieniądze. Bardzo polecam.” Jak widać nas serwis charakteryzuje się skrupulatnością, rzetelnością i oczywiście kompetencją, która poparta jest dużym doświadczeniem.

Odbiór mieszkania Kraków kogo polecacie

Chcielibyśmy jeszcze przytoczyć słowa Pani Marty, która skorzystała z naszej usługi podczas odbioru technicznego lokalu w Krakowie: ,,Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi: szybki i sprawny kontakt, profesjonalny odbiór i rozsądna cena. Pan Dawid (Kraków- Wieliczka) zna się na rzeczy, bardzo dokładnie wszystko sprawdza, działa metodycznie i profesjonalnie. Tłumaczy wszystko zrozumiale i odpowiada na wszelkie pytania. Z czystym sumieniem będziemy polecać firmę i pana Dawida, ten odbiór to była miła odmiana w całym tym dewelopersko-budowlanym światku.” Nie ma nic lepszego niż rekomendacje od zadowolonych klientów!

Odbiór mieszkania Kraków rzeczoznawca i inspektor

Jeśli i Ty chcesz skorzystać z naszych usług, to zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy dostępni pod telefonem 795 465 912, a także e-mailem kontakt@fachowyinzynier.pl. Opcjonalnie można wypełnić również formularz internetowy. Wynajęcie naszego specjalisty, to ochrona własnych interesów przed zbędnymi wydatkami i kłopotami technicznymi. Nasz inżynier w trakcie odbioru spisuje nieprawidłowości, które deweloper będzie musiał naprawić. Co więcej, poza usterkowością sprawdzimy też, czy firma deweloperska wywiązała się z warunków umowy i zachowała w sztuce budowlanej obowiązujące przepisy.  Jest to zatem świetna inwestycja i szansa na uniknięcie przyszłych problemów.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Kraków opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 26 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.