Odbiór techniczny mieszkania i domu Poznań opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Łódź Górny, Kraków Podgórze, Bielsko-Biała, Otwock, Zielona Góra Zawada, Zabrze, Inowrocław, Lublin Kalinowszczyzna, Kraków Mistrzejowice, Mysłowice, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Poznaniu

Odbiór mieszkania Poznań opinie

Chcąc sprawdzić opinie na temat firmy odbierającej mieszkania w Poznaniu wystarczy zajrzeć do internetu. Pełno tu komentarzy, informacji i tematycznych forów internetowych. Nie brakuje także rekomendacji dla naszej marki FACHOWY INŻYNIER, dla przykładu wstawiamy wypowiedź Pana Filipa: ,,Od pierwszego kontaktu bardzo profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana o czasie, sprawnie, szybko i dokładnie.” oraz słowa Pani Magdaleny: ,,Pełen profesjonalizm, inżynier bardzo szczegółowo informował o normach jakie obecnie obowiązują, i czy normy te zostały zachowane przez dewelopera. Koszt całkowity niewielki, a spokój przy odbiorze mieszkania bezcenny.” Oba te komentarze podkreślają nasz profesjonalizm, skrupulatność i skuteczność działania.

Odbiór mieszkania Poznań kogo polecacie

Nasza marka FACHOWY INŻYNIER jest często polecana przez zadowolonych klientów. Świetnym potwierdzeniem jest rekomendacja Pana Krzysztofa: ,,Bardzo przydatna usługa odbioru domu wraz z Państwa inżynierem. Bardzo solidne podejście do tematu. Polecam wszystkim kupującym, aby takie sprawdzenie domu wykonali przed odbiorem. W moim przypadku znalezione zostały 24 wady, których w większości samemu bym nie znalazł. Dziękuję.” Jak widać skorzystanie z naszego specjalisty przy odbiorze to świetna inwestycja, która chroni przez dodatkowymi wydatkami, jak i problemami technicznymi oraz ogromnym stresem.

Odbiór mieszkania Poznań rzeczoznawca i inspektor

Osoby potrzebujące wsparcia przy odbiorze mieszkania w Poznaniu mogą umówić naszego inżyniera poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@fachowyinzynier.pl, albo zadzwonienie pod numer 795 465 912. Opcjonalnie można też wypełnić formularz ze strony internetowej. W trakcie odbioru nasz specjalista rzetelnie i kompleksowo sprawdzi całe mieszkanie od podłóg, przez ściany, okna, drzwi aż po instalacje. Znajdzie wszystkie drobne, jak i istotne wady, a także odstępstwa od umowy deweloperskiej (standardu wykończenia) czy przepisów budowlanych (Norm Polskich). Co więcej, dzięki specjalnemu sprzętowi nie umkną mu nawet wady ukryte!

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Poznań opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.