Odbiór techniczny mieszkania i domu Szczecin opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Kołobrzeg, Krosno, Tarnobrzeg, Białystok Nowe Miasto, Łódź Bałuty, Warszawa Włochy, Otwock, Rybnik, Kraków Prądnik Biały, Chorzów, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Szczecinie.

Odbiór mieszkania Szczecin opinie

Szukasz sprawdzonego fachowca do odbioru nieruchomości w Szczecinie? Świetnie trafiłeś/aś! Otóż firma FACHOWY INŻYNIER jest tym, czego potrzebujesz. Na potwierdzenie możesz zapoznać się z opiniami naszych klientów – tu krótki komentarz Pana Piotra: ,,Odbiór mieszkania deweloperskiego - Wszystko super skrupulatnie obejrzane, pomierzone, udokumentowane. Otrzymałem pełną listę poprawek wraz ze zdjęciami. Polecam”, a dodatkowo trochę więcej słów od Pani Pauliny: ,,Firma godna polecenia. Wszystko odbyło się o czasie, ekspert był punktualny, dyspozycyjność ze strony firmy i ekspertów, bardzo dobry kontakt z biurem. Pan Hubert mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i jest profesjonalny w tym co robi, doradził w jaki sposób usunąć usterki. Polecam każdemu.

Odbiór mieszkania Szczecin kogo polecacie

Jeżeli masz jeszcze jakieś obawy bądź wątpliwości dotyczące wyboru inżyniera do przeglądu technicznego, to zrób dokładniejszy research. Zajrzyj na fora internetowe i poszukaj wypowiedzi ludzi, którzy już z nami współpracowali, przykładem będzie tu Pani Michalina: ,,Jestem po odbiorze mieszkania, Pan Tomasz wykazał się rzeczowym i fachowym podejściem do tematu weryfikacji niedoróbek, jak również wysoką kulturą osobistą i stoickim spokojem w stosunku do dewelopera, czego nie można było odczuć z drugiej strony. Bardzo polecam p. Tomasz - pomógł, doradził, uspokoił, zaoszczędzony czas i pieniądze na przepychanki z deweloperem. Polecam !!!” 

Odbiór mieszkania Szczecin rzeczoznawca i inspektor

Natomiast jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytania, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! Możesz też od razu zarezerwować termin na odbiór Twojego szczecińskiego mieszkania. Wystarczy, że napiszesz do nas e-mail kontakt@fachowyinzynier.pl, albo zadzwonisz na numer 795 465 912. Wynajęcie naszego specjalisty ochroni Cię przed stresem oraz zbędnymi kosztami. Nasz inżynier, dzięki odpowiednim narzędziom jest w stanie wykryć usterki i wady, których nie widać gołym okiem. Poprzez wpisanie nieprawidłowości w protokół, deweloper zostaje zobowiązany do przeprowadzenia stosownych napraw.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Szczecin opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 6 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.