Odbiór techniczny mieszkania i domu Warszawa opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Tarnów, Zielona Góra, Gdańsk Oliwa, Ruda Śląska, Starogard Gdański, Skierniewice, Piaseczno, Białystok Wygoda, Gorzów Wielkopolski Piaski, Poznań Chartowo, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Warszawie.

Odbiór mieszkania Warszawa opinie

Poszukując firmy większość klientów sprawdza jej opinie internetowe. Jest to szczególnie ważne, gdy usługa dotyczy istotnego aspektu naszego życia. Takim przykładem z pewnością jest zakup mieszkania i potrzeba profesjonalnej asysty podczas jego odbioru. W Google możesz z łatwością znaleźć komentarze osób, które wynajęły nas do pomocy, przykładowo Pani Lidia napisała, że: ,,Firma pomogła mi z odbiorem technicznym lokalu. Nie było problemu z szybkim umówieniem się na dogodny termin. Pan Roman - inżynier, który spisywał usterki, był bardzo profesjonalny, drobiazgowy i dyplomatyczny w rozmowie ze stroną oddającą lokal. Polecam.”, a Pani Agnieszka: ,,Miałam ogromna przyjemność skorzystać z usług Państwa firmy, odbiór precyzyjny, bez pośpiechu, uzyskaliśmy szczegółową listę usterek, aż po najmniejszy paproch miedzy szybami w oknach. Pan inżynier odpowiedział na wszystkie pytania, doradził, rozwiał wątpliwości. Nie wyobrażam sobie następnego odbioru z inną firmą, dziękuje serdecznie i będę polecać.

Odbiór mieszkania Warszawa kogo polecacie

Nasza firma jest także polecana na różnych forach internetowych. Potwierdzają to słowa Pana Piotra: ,,Jestem w 100% zadowolony z usługi. Powiedziałbym nawet, że nie spodziewałem się, że będzie to wyglądało aż tak dobrze. Osoba sprawdzająca była bardzo dokładna, a do tego uprzejma i wiele rzeczy wyjaśniła podczas wizyty. Nie wyobrażam sobie teraz jakiegokolwiek odbioru bez takiej pomocy.” Jeśli i Ty chcesz się przekonać o naszej skuteczności, to zapraszamy do kontaktu!

Odbiór mieszkania Warszawa rzeczoznawca i inspektor

Nasza marka FACHOWY INŻYNIER wyspecjalizowała się w pomocy nabywcom przy odbiorze mieszkań od deweloperów. Swoje usługi świadczymy we wszystkich miastach wojewódzkich i ich okolicy. Jeśli zatem czekasz na odbiór nieruchomości w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu i umówienia naszego inżyniera. W tym celu możesz skorzystać z formularza internetowego, wysłać wiadomość na adres kontakt@fachowyinzynier.pl, albo zadzwonić na infolinie 795 465 912. Zachęcamy też do zadawania pytań.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Warszawa opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 63 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.