Odbiory mieszkań - Trójmiasto

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Katowice Ligota, Katowice Brynów, Płock, Racibórz, Suwałki, Rzeszów Mieszka I, Dębica, Kołobrzeg, Białystok Piasta I, Gdańsk Przymorze, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Niniejszy artykuł omawia kwestie związane z odbiorami mieszkań w Trójmieście.

Trójmiasto odbiory mieszkań

Trójmiasto to lokalizacja, która jest atrakcyjna w branży deweloperskiej, dzięki czemu zdarza się nam dokonywać odbiorów także tam. Nasi klienci korzystają z usługi odbioru, gdy nie wiedzą, na co zwrócić uwagę, ale przede wszystkim, gdy kieruje nimi strach. Własne mieszkanie w Trójmieście to ogromne koszty, dlatego najczęściej inwestor chce, by było idealne. Co się wydarzy, gdy nie ocenimy go rzetelnie? Takie problemy dotyczą wielu inwestorów. Jeśli masz obawy, zadzwoń do nas! Nasza firma powstała z potrzeby rynku. Nie chcemy, by podczas realizacji marzeń towarzyszył komukolwiek taki rodzaj strachu. Chcemy dać poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto inwestuje w swoje marzenia.

Na czym polega pomoc firmy Fachowy Inżynier?

Jesteśmy grupą ludzi, która zna się na realizacji projektów budowlanych na tyle, że wiemy na co zwróci uwagę podczas odbioru mieszkań w stanie deweloperskim. Na miejsce odbioru przyjeżdżamy z niezbędnym sprzętem, który pozwala sprawdzić odchyłki, metraż i inne ważne, a nie zawsze dostrzegalne gołym okiem parametry, które rzutują na jakość wykończenia. Nasza praca polega też na kontroli instalacji. Sprawdzamy jej szczelność i zgodność rozmieszczenia z tym, co zostało umieszczone w projekcie. Skupiamy uwagę na tym, co powinien zawierać stan deweloperski i konfrontujemy tę wiedzę z tym, co zastane. Każdy detal pokazujemy podczas odbioru naszemu klientowi, a kosztowne usterki sugerujemy, by wpisać w protokół odbioru. Nasza praca może sprawić, że klient nie będzie ponosił kosztów tych napraw, więc warto skorzystać z naszych usług.

Jak zamówić odbiór mieszkania Trójmieście?

Jeśli zastanawiasz się, czy zlecenie takiego odbioru wymaga wiele pracy, to od razu odpowiadamy, że nie – wystarczy jeden telefon. Nasz nr to: 792015639 lub email: fachowyinzynier@gmail.com. Możesz też skontaktować się przez formularz umieszczony na stronie: www.fachowyinzynier.pl. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy satysfakcjonujących odpowiedzi. Zachęcamy do kontaktu, tym bardziej, że Fachowy Inżynier to firma, która działa na terenie całego Trójmiasta.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiory mieszkań Trójmiasto | Zadzwoń 886 267 556
Średnia 5/5 na podstawie 66 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online w Trójmieście.