Ranking deweloperów Warszawa

Ranking deweloperów Warszawa | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Jak dokonać wyboru najlepszego dewelopera przed kupnem mieszkania? Na jakich deweloperów warto zwrócić uwagę? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

W poniższym artykule wyjaśniamy, jak wybrać dewelopera przed kupnem mieszkania.

Wybór dewelopera

Nabywcy poszukujący wymarzonej nieruchomości z rynku pierwotnego skrupulatnie porównują poszczególne firmy deweloperskie oraz ich oferty. Sprawdzają ceny, lokalizacje, rozkłady lokali oraz ich standardy. Podczas etapu poszukiwań weryfikują też deweloperów, posługując się opiniami z forów internetowych, pozycją w rankingach czy po prostu zdaniem rodziny oraz znajomych. Te działania mają służyć, jak najbardziej optymalnemu wyborowi mieszkania bądź domu, które spełniłoby założone potrzeby i budżet kupującego. Z roku na rok nabywcy są coraz bardziej świadomi i ostrożniejsi pod względem zakupu nieruchomości, co przekłada się na wzrost zainteresowania zestawieniami deweloperów.

Tu na szczególną uwagę zasługują rankingi portali takich, jak obido.pl czy rynekpierwotny.pl. Wspomniane rankingi tworzone są na obiektywnych kryteriach, typu cena, nowoczesność, obsługa sprzedażowa, bezusterkowość czy specjalne udogodnienia. Dobór takich aspektów pozwala lepiej ocenić jakość pracy firmy deweloperskiej i jej ofertę, niż wnioski wysnute na wielkości i rozpoznawalności danej spółki, które są często podstawą rankingów z innych źródeł.

Ranking deweloperów Warszawa

Odnosząc się do rankingu najlepszych deweloperów z Warszawy, który został przygotowany przez portal obido.pl, wśród wyróżnionych spółek znalazły się: Unidevelopment, Budimex Nieruchomości, Novum Developer, Matexi Polska, Victoria Dom, Polnord, Cordia, Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. i Nexity. Serwis uwzględnił między innymi takie kryteria, jak średnie ceny nieruchomości, okolice inwestycji, dostęp do komunikacji miejskiej, a także chęć rekomendacji danej firmy deweloperskiej. Dodatkowo zapytano o poziom zaufania i sympatii do poszczególnych marek.

Sprawdzenie dewelopera

Sprawdzając daną firmę deweloperską, nie można zapomnieć o wykonaniu wyczerpującego audytu prawnego oraz weryfikacji sytuacji finansowej spółki. Żadne rankingi, polecenia znajomych czy fora internetowe nie zastąpią analizy dokumentów dewelopera, a zawłaszcza zaproponowanego przez niego draftu umowy deweloperskiej. Chcąc uniknąć poważnych problemów po dokonaniu transakcji, zalecamy przed podpisaniem umowy, przeprowadzenie skrupulatnej oceny kondycji dewelopera. Co więcej, można zerknąć też, czy dana firma przynależy do kluczowych organizacji branżowych typu Polski Związek Firm Deweloperskich, co poświadczy również wiarygodność danego przedsiębiorstwa.

Oceń artykuł:

Ranking deweloperów Warszawa | 795 465 912
Średnia 4.4/5 na podstawie 38 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?


Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google