Najlepsi deweloperzy Warszawa

Najlepsi deweloperzy Warszawa | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Na jakich deweloperów w Warszawie warto zwrócić uwagę? W jakim miejscu możemy sprawdzić dewelopera? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

W poniższym artykule wyjaśniamy, na jakich deweloperów warto zwrócić uwagę przed kupnem mieszkania.

Jak wybrać dewelopera?

Wybór dewelopera nie jest prosty, ponieważ należy porównać wiele elementów. Już same oferty są bardzo zróżnicowane pod kątem ceny, lokalizacji, rozkładu lokalu, przynależności czy standardu deweloperskiego. Do tego dochodzi jeszcze ogólna opinia czy prestiż firmy. W związku z tym, by ułatwić sobie etap poszukiwań, wielu nabywców korzysta z rankingów deweloperów, które tworzone są przez popularne portale, takie jak rynekpierwotny.pl czy obido.pl.

Wspomniane serwisy do ich przygotowania biorą pod uwagę kryteria techniczne, finansowe, jak i samą obsługę klienta. To pozwala na dość obiektywne wskazanie zalet poszczególnych firm deweloperskich. Mimo to zachęcamy też do samodzielnej analizy oraz zapoznania się z opinią znajomych czy rekomendacjami z forów internetowych. Czas poświęcony na weryfikacje z pewnością pozytywnie przełoży się na dokonanie bardziej opłacalnej i bezpieczniejszej decyzji.

Najlepsi deweloperzy Warszawa

Na podstawie serwisu obido.pl, który poprosił swoich użytkowników o wybór najlepszych deweloperów w Warszawie, możemy wskazać takie firmy jak: Cordia, Unidevelopment, Budimex Nieruchomości, Victoria Dom, Polnord, Novum Developer, Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A, Nexity oraz Matexi Polska. Do stworzenia tego rankingu wykorzystano kryteria dotyczące rekomendacji, ceny i otoczenia poszczególnych inwestycji danych deweloperów. Portal opisał pokrótce każdego z wymienionych deweloperów oraz wskazał jego najpopularniejsze realizacje. Ranking ten jest zatem dobrym punktem wyjścia do dalszej analizy.

Weryfikacja dewelopera

Dodatkowym sposobem na sprawdzenie dewelopera jest także przynależność spółki do branżowych organizacji, takich jak Polski Związek Firm Deweloperskich, co gwarantuje rzetelność danej firmy. Ponadto zachęcamy do przejrzenia jej certyfikatów, portfolio realizacji czy zdobytych nagród. Co więcej, przed ostateczną decyzją o wyborze danego lokalu, powinno się jeszcze zweryfikować sytuację finansową oraz status prawny dewelopera. Do tego niezbędne jest przejrzenie dokumentacji, a zwłaszcza umowy deweloperskiej wraz z prospektem informacyjnym. Niepełny audyt może być dla nas dotkliwy w negatywne skutki i problemy organizacyjne, finansowe, albo prawne.

Oceń artykuł:

Najlepsi deweloperzy Warszawa | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 25 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?


Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google