Odbiór techniczny mieszkania i domu Łódź opinie, rzeczoznawca i inspektor

Rezerwuj

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

Zaufaj profesjonalistom! Mamy 5,0 w Google

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow

mamy wieloletnie
doświadczenie

wykonaliśmy
setki odbiorów

pomogliśmy klientom
w całej Polsce

Zobacz przykładowe usterki w mieszkaniach, które odebraliśmy w całej Polsce!

Działamy w całej Polsce m.in. w: Warszawa Żoliborz, Kraków Czyżyny, Wrocław Nadodrze, Kraków Wzgórza Krzesławickie, Koszalin, Katowice Bogucice, Białystok (cennik), Poznań Rataje, Racibórz, Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, w Katowicach i na Śląsku. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości na terenie całej Polski.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące odbioru technicznego mieszkania i domu w Łodzi.

Odbiór mieszkania Łódź opinie

O jakości usług najlepiej poczytać w internecie. I tak nasi klienci często dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi naszej asysty podczas odbioru technicznego mieszkania. Przykładem jest wypowiedź Pana Bartka, który skorzystał z pomocy naszego inżyniera: ,,Pełna profeska. Od samego umówienia poprzez wizytę z inspektorem na budowie. W trakcie rezerwacji terminu, zostało wszystko wyjaśnione + doradztwo jaki pakiet wybrać. Inspekcja przeprowadzona fachowo, inspektor rzetelnie wykonał swoją pracę. Zwrócił uwagę na wiele aspektów, nawet te mało istotne. Raport po inspekcyjny przygotowany bardzo dobrze, zostały wykazane wszystkie usterki. Korzystałem pierwszy raz i jestem zadowolony. Polecam”. Jak widać po słowach Pana Bartosza usługa jest przejrzysta, prosta do umówienia, a przede wszystkim skuteczna!

Odbiór mieszkania Łódź kogo polecacie

Często to właśnie osoby, które wynajęły naszego fachowca, polecają nas swoim znajomym. Najczęściej pozostawiają także rekomendacje online, tak by i inne osoby mogły dołączyć do grona zadowolonych klientów. Potwierdzeniem takiego pozytywnego komentarza jest opinia Pani Dominiki: ,,Świetna firma. Nie było problemu z kontaktem. Pani Natalia, która pomogła nam w odbiorze technicznym mieszkania, była bardzo miła, profesjonalna i rzetelna. Wszystko nam tłumaczyła, co robi, na co warto zwracać uwagę itp. Bez niej byśmy sobie nie poradzili. Dziękujemy :) Dobrze wydane pieniądze, naprawdę warto! :)”  

Odbiór mieszkania Łódź rzeczoznawca i inspektor

Jeśli potrzebujesz specjalisty do odbioru mieszkania w Łodzi, to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasza marka FACHOWY INŻYNIER świadczy usługę profesjonalnej asysty podczas odbiorów technicznych mieszkań od deweloperów. Do umówienia naszego fachowca wystarczy napisać e-mail na adres kontakt@fachowyinzynier.pl, albo zadzwonić na numer 795 465 912. Zachęcamy też do kontaktu poprzez formularz internetowy. Nasz inżynier sprawdzi Twój lokal pod kątem usterek, zgodności z normami budowlanymi oraz zapisami umowy. Dzięki doświadczeniu wykryje zarówno drobne usterki, jak i istotne wady ukryte. W ten sposób zaoszczędzisz sobie stresu, a deweloper zostanie zobowiązany do wykonania stosownych napraw.

Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania i domu Łódź opinie, rzeczoznawca
Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? Zarezerwuj odbiór!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą inżynieryjną specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów od deweloperów oraz w inspekcjach technicznych nieruchomości na rynku wtórnym. Pomagamy klientom także w zakresie nadzoru inwestorskiego oraz przy weryfikacji prac firm wykończeniowo-budowlanych. Niektórzy z nas pracowali w przeszłości jako inspektorzy ds. jakości dla największych polskich deweloperów, a inni odpowiadali za koordynację inżynierów wykonujących wydania mieszkań na inwestycjach deweloperskich u deweloperów takich jak m.in. Atal. Jako firma przeszliśmy szkolenia dotyczące nowo oddawanych budynków organizowane m.in. przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez międzynarodową organizację inżynierów budownictwa InterNACHI (International Association of Certified Home Inspectors).

Usługi

usługi fachowy inżynier

ODBIÓR MIESZKANIA

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

ODBIÓR DOMU

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

Zarezerwuj
usługi fachowy inżynier

TERMOWIZJA

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

Zarezerwuj

Działamy na terenie całej Polski!

Kliknij na województwo i zobacz przykładowe inwestycje, gdzie odbieraliśmy mieszkania lub domy od deweloperów.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Podlaskie Lubelskie Mazowieckie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Dolnośląskie Opolskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie Małopolskie Podkarpackie

Normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami:

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN-B-10110:2005

Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 53/B-10145

Norma dotycząca posadzek. Różne podkłady i różne rodzaje.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 76/8841-22

Norma dotycząca posadzek z parkietu i paneli.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 75/B-10121

Norma dotycząca płytek ściennych i ceramicznych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – EN/1279-1:2005(U)

Norma dotycząca szkła w budownictwie, a także szyb zespołów izolacyjnych.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10100

Norma dotycząca tynków i wymagań co do tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 70/B-10101

Norma dotycząca tynków szlachetnych i wymagań co do tych tynków przy odbiorze.

normy i przepisy fachowego inżyniera

PN – 72/B-10122

Norma dotycząca robót okładzinowych i suchych tynków.

Co mówią o nas klienci:

„Polecam, myślę, że spokój wewnętrzny przy tak poważnym zakupie, jakim jest dom, jest wart tej ceny. Pełen profesjonalizm.”

Pani Karolina, Warszawa

„Brać nie pytać! Dosłownie znajdą każdą nieprawidłowość! Pełen profesjonalizm i mają również ogromną wiedzę w zakresie prawa budowlanego. U nas akurat był Pan z oddziału Katowickiego.”

Pan Robert, Gliwice

„Na czas. Super dokładnie, profesjonalnie. Deweloper mocno zdziwiony, że klient tak się przygotował do odbioru :) zdecydowanie polecam!”

Pani Wiola, Wrocław

„Oba odbiory mieszkań (Łódź) - pierwszy i dodatkowy, na którym sprawdzaliśmy usunięcie usterek z pierwszego - wzorcowe. Pan inżynier bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdził każdy kąt i każdy centymetr mieszkania.”

Pan Tomasz, Łodź

fachowy inzynier odbiory mieszkan i domow
toa-heftiba-nrSzRUWqmoI-unsplash.jpg

Zarezerwuj odbiór online.