Opinie o deweloperach

Opinie o deweloperach | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Chcesz dowiedzieć się, gdzie możemy znaleźć opinie o deweloperach? Dlaczego ważne jest poznanie opinii innych o deweloperze? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

W poniższym artykule wyjaśniamy, gdzie szukać opinii o deweloperach.

Opinie o deweloperach

Poszukując wymarzonego mieszkania bądź domu nabywca wcześniej, czy później trafia na różne opinie o poszczególnych deweloperach. Często zdarza się, że zdania są dość podzielone, zwłaszcza w Internecie. Istnieje wiele forów internetowych, na których pod jednym postem widać pełen wachlarz emocji i przeciwstawnych komentarzy w stosunku do danej firmy deweloperskiej. Analogicznie jest gdy zapytamy o rekomendacje naszą rodzinę, bądź znajomych.

Jedna osoba doradzi firmę X, a za chwilę ktoś z bliskich stwierdzi, że jest ona niegodna zaufania. Jak w tym wszystkim się zatem zorientować? Zachęcamy do poszerzenia perspektywy, czyli samodzielnego zgłębienia tematu. Oczywiście warto zajrzeć do ogólnodostępnych opinii czy rankingów poświęconych deweloperom. Niemniej nie można na tym budować całej naszej decyzji o wyborze danej spółki i jej oferty. Zakup nieruchomości to bardzo poważna decyzja i musimy być jej stuprocentowo pewni. Podsumowując, trzeba pamiętać, że opinie nieznajomych osób, które zwykle nie mają doświadczenia na rynku pierwotnym, czy też nie znają się na kwestiach technicznych, nie są najlepszym fundamentem, na którym powinniśmy oprzeć nasz wybór.

Jak wybrać dewelopera?

Punktem wyjścia do wyboru solidnego i rzetelnego dewelopera jest przeanalizowanie jego statusu prawnego i sytuacji finansowej. Drobiazgowy audyt pozwoli uniknąć potencjalnych kłopotów! Warto zatem zajrzeć zarówno do dokumentów finansowych, jak i zapoznać się z draftem umowy deweloperskiej wraz z prospektem informacyjnym. Dobrym pomysłem jest też odwiedzenie wcześniejszych realizacji spółki i przekonanie się na własne oczy o uzyskach przez nią wynikach pracy. Dodatkowo można również sprawdzić, czy dany deweloper posiada jakieś prestiżowe nagrody, certyfikaty, albo przynależy do organizacji branżowych. Przynależność do krajowych organizacji zrzeszających firmy deweloperskie jest gwarantem wiarygodności dla danej firmy. Wszystkie udokumentowane fakty i informacje są zdecydowanie lepszą podstawą do wyboru dewelopera niż opinia anonimowych ludzi z Internetu.

Oceń artykuł:

Opinie o deweloperach | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 27 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?


Potrzebujesz pomocy prawnika od nieruchomości?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google