Ranking deweloperów

Ranking deweloperów w Polsce | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Jeśli poszukujesz informacji o najlepszych deweloperach i szukasz wiarygodnych informacji, poniżej przedstawiamy największych deweloperów w Polsce.

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące najlepszych deweloperów.

Ranking deweloperów 

W Internecie można doszukać się wielu rankingów poświęconych deweloperom. Warto zwrócić uwagę na kryteria brane pod uwagę w ich tworzeniu. Wielkość spółki czy ilość oddanych inwestycji nie koniecznie będzie dobrym wyznacznikiem jakości i zadowolenie klientów. Zdecydowaniem lepszym zestawieniem jest ukazanie opinii inżynierów z odbiorów. W ten sposób nabywca będzie mógł dowiedzieć się, która firma deweloperska rzeczywiście buduje bezusterkowo i wypełnia zapisy norm budowlanych oraz warunki umów deweloperskich. I tak w 2021 roku zestawiając różne nieruchomości z Polski najwyższe noty uzyskali: ECO-Classic, CDI deweloper, Triada Dom, Wiarygodny deweloper oraz Arteo Development. Do stworzenia tego rankingu posłużono się liczbą usterek oraz ich powagą, jakością wykonania poszczególnych elementów nieruchomości (tynki, wylewki, okna czy zawilgocenia), a także poziomem obsługi klienta.

U kogo warto kupić nieruchomość?

Często nabywcy przy wyborze dewelopera kierują się rozpoznawalnością, liczbą lat na rynku czy wielkością firmy. Wśród dużych deweloperów na szczytach rankingów pojawia się często – Dom Development, Victoria Dom, Budimex SA, Marvipol Development czy Archicom. Oczywiście niebagatelną rolę ma także cena, lokalizacja i znalezienie odpowiadającego kupującemu rozkładu mieszkania. Poza rankingami deweloperów zachęcamy także do przejrzenia forów internetowych poświęconych poszczególnym firmom i ich inwestycjom. Dodatkowo dobrym sposobem jest też podjechanie na teren określonej realizacji, zwłaszcza gdy wybudowane są już poprzednie etapy. Można pokusić się też o weryfikację przyznanych nagród i członkostwo w branżowych organizacjach, które potwierdzają rzetelność i spełnianie norm, jakie powinien realizować deweloper. Alternatywną opcją jest również podpytanie znajomych, którzy w danym mieście kupili mieszkanie bądź dom od konkretnej firmy deweloperskiej. Czym szerszy research zrobimy, tym będziemy pewniejsi, czy dany deweloper wart jest zaufania! Co więcej, zachęcamy też do analizy dokumentów finansowych i ogólnej sytuacji danej firmy.

Oceń artykuł:

Ranking deweloperów w Polsce | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 24 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?


Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google