Co sprawdzić przy zakupie mieszkania?

Co sprawdzić przy zakupie mieszkania? | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Chcesz dowiedzieć się, co sprawdzić przy zakupie mieszkania? Jak poradzić sobie z usterkami? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

W poniższym artykule podpowiadamy, co warto sprawdzić przed zakupem mieszkania.

Zakup mieszkania - co warto sprawdzić?

Zakup mieszkania to bardzo poważna decyzja, która wymaga weryfikacji wielu aspektów. Należy sprawdzić zarówno kwestie prawne, techniczne, jak i finansowe. Warto mieć świadomość, że tylko w pełni przeprowadzona przez fachowców analiza, gwarantuje bezpieczeństwo nabywcy. I tu z pomocą przychodzą specjaliści z Fachowy Inżynier, którzy specjalizują się w wykonywaniu audytów technicznych lokali. Nasi inżynierowie oceniają stan wylewek, tynków, instalacji, a także poprawność montażu drzwi i okien. Dodatkowo zwracają uwagę na zachowanie pionów, poziomów oraz właściwych kątów. Co więcej, w ofercie mamy też badanie termowizyjne, które pozwala na wykrycie nieprawidłowej izolacyjności budynku i występowanie ewentualnych zawilgoceń. Należy pamiętać, że większość wad i usterek jest niewidoczna gołym okiem. Do wykrycia wad ukrytych niezbędny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej asysty przy odbiorze technicznym mieszkania od dewelopera bądź przeglądu technicznego lokalu z rynku wtórnego!

Profesjonalna inspekcja mieszkania 

Nasi specjaliści z marki Fachowy Inżynier poza sprawdzeniem mieszkania pod kątem usterek, oceniają także jego zgodność w aspekcie spełnienia norm budowlanych opisanych w Polskich Normach. Poza tym weryfikują również to, czy standard mieszkania odpowiada zapisom w prospekcie informacyjnym. Dopiero tak wykonana inspekcja mieszkania pozwala na wynotowanie wszelkich nieprawidłowości i odstępstw! Dzięki kompleksowemu audytowi lokalu można renegocjować jego cenę, albo uzyskać zobowiązanie o przeprowadzeniu stosownych napraw. Tym samym nabywca oszczędzi sobie zbędnych wydatków, stresu i wszelkich problemów technicznych. Nie czekaj zatem i zawczasu umów z nami przegląd techniczny, by cieszyć się bezpiecznym oraz w pełni funkcjonalnym mieszkaniem! W razie pytań zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu e-mailowego pod adresem kontakt@fachowyinzynier.pl bądź telefonicznego na numer 795 465 912.

Oceń artykuł:

Co sprawdzić przy zakupie mieszkania? | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 25 opinii.

Potrzebujesz pomocy w inspekcji technicznej nieruchomości?


Potrzebujesz pomocy w inspekcji technicznej nieruchomości?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google