Najwięksi deweloperzy w Polsce

Najwięksi deweloperzy w Polsce | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Jeśli poszukujesz mieszkania od sprawdzonego dewelopera i nie wiesz czym się kierować, poniżej przedstawiamy największych deweloperów w Polsce.

Poniżej znajdziesz informację o największych deweloperach w Polsce.

Spora część nabywców w wyborze dewelopera kieruje się wielkością firmy deweloperskiej, jej rozpoznawalnością czy stażem na rynku nieruchomości. W tym celu weryfikuje rankingi deweloperów w poszczególnych miastach bądź po prostu porównuje w skali całego kraju.

Najwięksi deweloperzy w Polsce

Oczywiście na przestrzeni poszczególnych kwartałów pozycje w rankingach ulegają często zmianie. Niemniej zwykle są to niewielkie przesunięcia wokół „podium”. I tak na szczycie znajdują się takie firmy jak - Dom Development, Victoria Dom, Budimex SA, Marvipol Development oraz Archicom. Po analizie tego aspektu kupujący w drugiej kolejności sprawdzają cenę, lokalizację danych inwestycji oraz rozkłady lokali. Przy kolejnym etapie weryfikacji większość klientów trafia też na różne fora internetowe poświęcone deweloperom i ich realizacjom. Popularne jest także objechanie okolicy i sprawdzenie na miejscu, jak wyglądają konkretne inwestycje. Nie brakuje również osób pytających o opinie znajomych, którzy mieszkają w mieszkaniach od danych firm deweloperskich. Co więcej, dla najbardziej dociekliwych jest też opcja związana z przynależnością deweloperów do organizacji branżowych oraz otrzymanym przez nich nagrodom. Zachęcamy wszystkich do przeprowadzenia szerszych analiz niż tylko sprawdzenie wielkości firmy dewelopera! Zdecydowanie istotniejsza jest chociażby jego sytuacja finansowa i prawna.

Gdzie warto kupić nieruchomość? 

Poza sprawdzeniem rankingu największych deweloperów, warto przejrzeć też inne kryteria, które bezpośrednio oddadzą jakość i poziom satysfakcji klientów. Przykładem mogą być opinie inżynierów odbierających mieszkania, a także zestawienia związane z obsługą nabywców. Wśród wyróżnianych w tym obszarze deweloperów można natrafić na takie firmy, jak ECO-Classic, CDI deweloper, czy Triada Dom. Wspomniani deweloperzy odznaczają się niewielką liczbą wad, brakiem poważnych usterek (rozległych zawilgoceń, skrajnych nierówności czy problemów z instalacjami), a do tego dużym poziomem zadowolenia z obsługi klienta. 

Oceń artykuł:

Najwięksi deweloperzy w Polsce | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 26 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?


Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?