Najwięksi deweloperzy w Polsce

Najwięksi deweloperzy w Polsce | 795 465 912

Zachęcamy do kontaktu!

zdjęcie do Jeśli poszukujesz mieszkania od sprawdzonego dewelopera i nie wiesz czym się kierować, poniżej przedstawiamy największych deweloperów w Polsce.

Poniżej znajdziesz informację o największych deweloperach w Polsce.

Spora część nabywców w wyborze dewelopera kieruje się wielkością firmy deweloperskiej, jej rozpoznawalnością czy stażem na rynku nieruchomości. W tym celu weryfikuje rankingi deweloperów w poszczególnych miastach bądź po prostu porównuje w skali całego kraju.

Najwięksi deweloperzy w Polsce

Oczywiście na przestrzeni poszczególnych kwartałów pozycje w rankingach ulegają często zmianie. Niemniej zwykle są to niewielkie przesunięcia wokół „podium”. I tak na szczycie znajdują się takie firmy jak - Dom Development, Victoria Dom, Budimex SA, Marvipol Development oraz Archicom. Po analizie tego aspektu kupujący w drugiej kolejności sprawdzają cenę, lokalizację danych inwestycji oraz rozkłady lokali. Przy kolejnym etapie weryfikacji większość klientów trafia też na różne fora internetowe poświęcone deweloperom i ich realizacjom. Popularne jest także objechanie okolicy i sprawdzenie na miejscu, jak wyglądają konkretne inwestycje. Nie brakuje również osób pytających o opinie znajomych, którzy mieszkają w mieszkaniach od danych firm deweloperskich. Co więcej, dla najbardziej dociekliwych jest też opcja związana z przynależnością deweloperów do organizacji branżowych oraz otrzymanym przez nich nagrodom. Zachęcamy wszystkich do przeprowadzenia szerszych analiz niż tylko sprawdzenie wielkości firmy dewelopera! Zdecydowanie istotniejsza jest chociażby jego sytuacja finansowa i prawna.

Gdzie warto kupić nieruchomość? 

Poza sprawdzeniem rankingu największych deweloperów, warto przejrzeć też inne kryteria, które bezpośrednio oddadzą jakość i poziom satysfakcji klientów. Przykładem mogą być opinie inżynierów odbierających mieszkania, a także zestawienia związane z obsługą nabywców. Wśród wyróżnianych w tym obszarze deweloperów można natrafić na takie firmy, jak ECO-Classic, CDI deweloper, czy Triada Dom. Wspomniani deweloperzy odznaczają się niewielką liczbą wad, brakiem poważnych usterek (rozległych zawilgoceń, skrajnych nierówności czy problemów z instalacjami), a do tego dużym poziomem zadowolenia z obsługi klienta. 

Oceń artykuł:

Najwięksi deweloperzy w Polsce | 795 465 912
Średnia 5/5 na podstawie 51 opinii.

Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?


Potrzebujesz pomocy prawnika przy analizie umowy deweloperskiej?

Ustawienia plików cookie

Państwa dane osobowe mogą być używane do personalizacji reklam.

Polityka Prywatności Google